Konopí či také marihuana, je užívána našimi prababičkami odedávna, avšak protože se v posledních letech užívala nejen pro blahodárné, ale především omamné účinky, mnoho lidí od ní na čas upustilo. Jako bychom se začali bát, brali ji za nelegální. Jsou však dva typy konopí. Bavíme-li se o technickém konopí, které je speciálně pěstováno k výrobě výživových doplňků a kosmetiky s jeho příměsí, jde o naprosto legálním a bezpečném způsobu, jak svému tělu pomoci od mnoha neduhů.

Konopí má velmi příznivý vliv na pokožku, vlasy, používá se ale i při léčbě onemocnění kloubů nebo dokonce rakoviny. To je důvod, proč k němu nachází cestu stále více uživatelů ve všech věkových kategoriích. Přípravky s příměsí výtažků z konopí jsou k dostání v lékárnách, drogeriích i specializovaných prodejnách se zdravou výživou a přírodními léčivy. Speciálně zaměřená je např. lékárna Carun, kde se o účincích dozvíte naprosto vše.

Můžete navštívit její internetové stránky a mít dostatek času nerušeně pročíst informace ke konkrétním konopným zdravotnickým prostředků z konopí, které jsou zde k dostání. Kromě e-shopu disponuje více než deseti kamennými lékárnami. Najdete je např. v Praze, Brně, Ostravě, Havířově, Prostějově, Opavě… Ať už jste z Moravy či Čech, je snadno dostupná. Objednané zboží si můžete v kterékoli, již máte poblíž, vyzvednout zcela zdarma.

Všechny potravinové doplňky i léčiva, která jsou zde k dostání, jsou vyráběny z prvotřídního českého 100 % BIO konopí, jež je vypěstováno v Čechách. Společnost Carun je u nás jedinou, jež pro výrobu zdravotnických potřeb používá konopí Cannabis sativa.

Konopí jako lék

Konopná lékárna nabízí velké množství konopných léků a produktů na mazání, k nanášení na vlasy, masáže i užívání. Vše je vyrobeno z BIO konopí pěstovaného v České republice. K nejprodávanějším patří pleťové krémy a konopné masti, ale také konopný olej či samotná konopná semínka.

Právě teď v chladných a sychravých měsících můžete své zdraví podpořit např. konopným sirupem s rakytníkem. Na popraskané rty a koutky použijte konopný SOS balzám s CBD. Hodí se ale nejen na rty, ale na jakoukoli problematickou pokožku k jejímu ošetření a zklidnění. Kromě prasklin hojí akné, popáleniny, opary, odřeniny, štípance, poranění kůže, plísně, záděry atd. Vynikající je na všechna místa, která vás nějak omezují, cítíte díky nim pálení, svědění nebo štípání.  Základem je bambucké máslo, dále obsahuje konopný olej, konopný extrakt a látku Cannabidiol.

Vrátíme-li se ke kloubům, neměla by vám chybět konopná mast Carun. Hodí se na natírání bolestivých kloubů, ale úspěch slaví i při boji s lupénkou, ekzémem, akné, opruzeninách, při suché nebo podrážděné pokožce atd. Jde o nejprodávanější produkt, jež konopná lékárna nabízí a mezi léky z konopí hraje dlouhodobě prim.

Pokud rádi věnujete svým blízkým kompletní balíčky, které zajistí celistvější péči o jejich tělo, bude s vám jistě líbit balíček Aktivní pohyb, jehož koupí také ušetříte v porovnání s nákupem jednotlivých výrobků samostatně. Najdete v něm konopný 3 % CBD olej, Univerzální konopnou mast Carun a SPA konopnou koupel. Balíček pomůže všem, kdo mají potíže s pokožkou, ať už jde o nepříjemné ekzémy, lupénku, citlivou a podrážděnou pokožku, nebo akné. Také dodá oddech od bolesti svalů po námaze, úrazech, od bolesti kloubů, šlach, ale pomůže i při získávání nových sil při stresu, fyzické i psychické vyčerpanosti.

Vyřešte kožní problémy akutní, ale také ty, jež vás trápí několik let, nebo bolestivé onemocnění kloubů s pomocí konopí vypěstovaného v naší zemi od společnosti Carun. Uvidíte, že vám pomůže a uleví tak, jako mnoha uživatelům před vámi. Investované peníze do kvalitní kosmetiky či olejů se vám vrátí velmi rychle a vy budete mít nový způsob přírodní a účinné pomoci pro sebe i vaše blízké.