Na jaře netoužíme jen po změně interiéru, ale také po změně šatníku a samozřejmě přemýšlíme také o tom, co udělat se svými vlasy. Dost možná také přemýšlíme o novém účesu, kterým bychom se blýskly a třeba chceme o své vlasy začít jinak pečovat. Co když máme s vlasy problém, který bychom chtěli začít řešit? Máte lupy a nevíte jak se jich zbavit? Pokud jste ještě stále nenašli produkt, který by vás zbavil lupů, tak se poraďte s dermatologem. Mít lupy je nepříjemná věc, nejen že vás totiž trápí na hlavě, ale lupy padají i na oblečení a to samozřejmě není pěkné. Nechte si proto poradit od dermatologa a kožního lékaře nejlepší možné řešení, jak se lupů zbavit.

Mastné vlasy vyžadují neustálou péči

Mastné vlasy také nejsou ničím poutavým a mýt si vlasy denně jen proto, abychom je měly pěkné a čisté, chce hodně času. Je to otravné, úmorné a skutečně není o co stát. Sama tento problém s vlasy řeším a můj nejlepší kamarád, který je pro mě skutečně důležitý v době kdy nestíhám, je suchý šampon. Nicméně hledat přípravky na mastné vlasy byl také běh na dlouhou trať. Nejvíce mi vyhovuje HairX od Oriflame na mastné vlasy, nicméně šampon už v nabídce velmi dlouho nebyl a tak jsem nucená hledat dál. Jestliže vás mastné vlasy trápí, zajděte si pro radu do lékárny. Zde totiž seženete účinnější přípravky, než ty, které jsou k dostání v drogeriích a ještě jedna rada a to, nepoužívejte kondicionér.

Máte vlasy suché a poničené?

Pokud vás trápí tento problém, tak je třeba pravidelně chodit ke kadeřníkovi a nechávat si vlasy zastřihávat. Pokud vás trápí tato kvalita vlasů, tak rozhodně nechoďte spát s mokrou hlavou. Používejte séra, masky, vlasové oleje a vše, co vaše vlasy vyživí. Klidně péči o vaše vlasy nechte i na kadeřníkovi, který má speciální přípravky a těmi dodá vašim vlasům přesně to, co potřebují. Co se týká barvení vlasů, tak tady je třeba sáhnout po šetrnějších barvách na vlasy.