portrait-1319951_640

 

Každá žena prahne po nádherných vlasech, pevných nehtech a hladké kůži, ale jak tohoto efektu dosáhnout? V parných letních dnech dostávají vlasy, nehty i pleť od sluníčka pořádně zabrat. S příchodem chladnějších dnů to není o moc lepší. I bujará hříva začne slábnout, pokožka je unavená a nepřeje jí ani šlehající vítr, déšť a mrazivé počasí. Nehty se lámou nejen kvůli náročným pracovním povinnostem.

Vitamín H – biotin

Možná jste nevěděli, že náleží vitamín H čili biotin do skupiny tzv. vitagenů. Jedná se o látky, které slouží lidskému tělu jako zdroje vitality a stavebního materiálu. Biotin dokáže přenášet aktivní kyselinu uhličitou a je jistým pomocníkem při metabolismu skoro všech buněk v těle. V jakých potravinách je obsažen? Rozhodně ho najdete ve vaječném žloutku, mléku, játrech, ledvinách a mléku. Ne nadarmo si dělají ženy zábaly na vlasy, pleťové masky a lázně pro nehty z domácích zdrojů, v nichž se vitamín H nachází. Pokud tělu schází biotin, projevuje se to šedivěním a šupinatěním kůže, nadměrnou potřebou spánku i vyšší nemocností. Je skvělé, že vitamín H účinně funguje při depresích a jako prevence proti plešatosti.

BIOSlL H – doplněk stravy pro zdravé vlasy, nehty i pokožku

Rádi byste měli zdravě vypadající pleť, nehty i vlasy? Rozhodněte se pro registrovaný doplněk stravy BIOSIL H, který pochází od společnosti Naturvita, a. s. a Užívá se jednou denně a balení obsahuje 60 tablet. V jedné tabletce je biotin 0,15 mg/tbl, kyselina pantotenová 6 mg/tbl, hyaluronát sodný 50 mg/tbl. Biosil H přispívá k udržení normálního stavu pleti, vlasů, sliznic, nervové soustavy, psychické činnosti, energetického metabolismu a metabolismu makroživin.

Myslete na své zdraví i spokojenost a duševní pohodu svých blízkých a opatřete si letos chytrý a užitečný dárek pod vánoční stromeček.