V dnešní době, která je plná stresu a závazků, populaci stále častěji doprovází problémy s dýcháním. K nejčastějším komplikacím znepříjemňující život mužů a žen, které se rády vrací z dětství či mládí, je astma. K snadnějšímu odstranění problému a usnadnění potíží je vynikajícím tipem pořízení si nejmenší čističky vzduchu Cleanaer, kterou nabízí náš trh. Právě ona však nesvědčí jen astmatikům, stejně vhodná je také při senné rýmě a dalších alergiích.

Malý, ale výkonný pomocník, který zvládne mnohé

Čistička byla vyvinuta na základě univerzitní práce, která se zabývala léčbou astmatu, respektive tím, jak zvýšit účinnost při léčení astmatu. Působí rovněž jako ideální osvěžovač vzduchu, měří 23,3 cm na délku a pouhých 5,8 na šířku. Nejmenší model Cleanaer odstraňuje alergeny, snižuje prašnost, likviduje bakterie a viry. Umí dokonce zlikvidovat až 99,9%  H1N1 virů, tedy virů prasečí chřipky. Kromě toho je schopná eliminovat různé druhy pachů, např. cigaretový kouř či pach z domácích mazlíčků atd.

Čistička vzduchu Cleanaer  získala prestižní ocenění britské nadace BAF za svou schopnost snížit množství alergenů a odstranit je z ovzduší, i za pomoc lidem, kteří trpí alergiemi.

Další schopnosti čističky vzduchu Cleanaer

  • čistí vzduch v celé místnosti
  • zvládne vyčistit až 150 m3
  • je schopná účelně pracovat i při otevřeném okně
  • při svém provozu nevytváří žádný ozon
  • její provoz je naprosto tichý, proto je vhodný i do dětského pokoje či ložnice

Čistička vzduchu funguje pomocí dvou baterií typu AA, které jsou dodávány spolu s náplněmi. Kapalný roztok v náplni je vyroben ze složek, které se používají v inhalátorech, jež jsou používány při léčení astmatu.

Čističku a osvěžovač vzduchu Cleanaer je možné zakoupit si na webových stránkách www.dychamezdrave.cz , kde lze naleznout i bližší informace o náplních a způsobu čištění čističky, která skutečně pomáhá.