Kouření je dlouhodobě „out“ a spousta osob se skoncovat s ním rozhodlo jak kvůli zdraví, tak zápachu, finanční stránce i osobní prestiži. Jestliže i vy chcete s kouřením přestat, ale nenacházíte dostatečně pevnou vůli, vyměňte klasickou cigaretu za elektronickou. Elektronické cigarety jsou zdravější, nezapáchají, jsou různých příchutí a mají spoustu dalších předností.

Výhody elektronické cigarety

Vyjmenujeme si hlavních pět výhod, které se ke kouření elektronické cigarety vážou:

  1. Nekouří – zapomeňte na to, že budete po kouření zapáchat a obtěžující dým bude po celé místnosti. E-cigareta obsahuje e-liquid, jež se odpařuje a tak vzniká aromatizovaná pára vonící po příchuti, kterou si vyberete. Vůně ale není nijak silná, neobtěžuje a po krátké chvíli se rozplyne v okolí.
  2. Šetří zdraví – elektronická cigareta neobsahuje jedovaté láky ani toxiny. Nebudete si zanášet plíce, po ránu kašlat a nebudete v těle nosit spoustu rakovinotvorných látek.
  3. Různé množství nikotinu – velkou předností je, že si můžete zvolit e-cigaretu s obsahem nikotinu v rozpětí od 0 – 24 mg. Chcete-li přestat kouřit, dá se tak jednoduše nikotin postupně snižovat a odvykat si od něj postupně.
  4. Množství příchutí, z nichž si vybere každý – e-liquid přináší náplně v mnohých variantách. Zachutnat by vám mohla náplň vanilková, čokoládová, tradičního tabáku, mátová, medová a mnohé jiné.
  5. Design v mnoha stylech – provedení e-cigaret uspokojí milovníky elegance, hravosti, jednoduchosti, moderního vzhledu i klasiky. Zajímavá je např. elektronická cigareta Joyetech eGo ONE Mini. Je malých rozměrů, tělo je kovové, odolné a vyrábí se v mnoha barevných variantách.

Prohlédněte si elektronické cigarety i náplně do elektronických cigaret na webových stránkách mojeelektronickacigareta.cz a vyberte si tu, která se vám nejvíc zalíbí. Zajisté budete spokojeni a prospějete svému zdraví.