Dost možná vás v zimě trápí suchá pokožka a řešíte, jakým přípravkem ji co nejlépe ošetřit. Skvělým pomocníkem pro vás bude krém Atoderm PO zinc. Tento krém se skvěle postará o podrážděná suchá místa na vaší pokožce.

Seznamte se blíže

Krém se velmi snadno vstřebá do pokožky. Aktivní látky v něm obsaženy jsou vitamín E, který váže volné radikály, dále poroktón Olamin, ten působí antibakteriálně, zinkový glukonát, jež má protizánětlivé účinky, fytosteroly zmírňují začervenání pokožky a glycerín a vazelínový olej, zabraňující dehydrataci pokožky.

Atoderm Po Zinc přináší Bioderma a jedná se o promašťující, zklidňující a hydratační krém na podrážděnou pokožku. Obnovuje narušenou kožní bariéru a to díky zvlhčujícím a anti-dehydratačním složkám.

Aplikovat jej můžete na tělo i obličej. Je vhodný pro každou pleť a pokožku a to díky tomu, že neobsahuje parfémy a dráždivé látky. Vhodný je tedy naprosto pro každého a to jak pro dospělé, tak i pro děti a kojence. Pokud máte jakékoliv začervenání, krém si s ním okamžitě poradí. Velmi vhodný je pro všechny pacienty, kteří trpí atopickou dermatitidou. Je velmi dobře tolerován pletí a to hlavně proto, že neobsahuje esenciální mastné kyseliny, ureu, peroxidy, parabeny a parfémy.

Krém můžete používat jednou až dvakrát denně, pokožka, kterou se chystáte ošetřit, by ale měla být čistá a suchá. Pokud chcete mít krásnou a hladkou pokožku bez nepříjemných suchých a začervenalých míst, tak je tento krém ideálním řešením pro vás.

Zkušená Bioderma

Společnost Bioderma na trhu působí více jak 20 let a zabývá se produkty dermakosmetiky a vývojem kosmetických výrobků jako takových. Sídlo firmy je ve francouzském Lyonu. Společnost se soustředí hlavně na inovaci svých výrobků a také na to, aby byl vývoj produktů stále průlomovější. Výrobky a produkty se soustředí i na citlivou pokožku.