Koupit zdravotní pomůcku není jednoduchá věc. Výběr je velký, ale kvalita může pokulhávat. Není zodpovědné výběr uspěchat. Pokud chcete mít jistotu, že koupíte pomůcku, která bude maximálně sloužit svému účelu, nechte si poradit, jak na to. Máme pro vás několik rad, které vám výběr ulehčí a tip na obchod, kde nakoupíte výhodně a se zárukou špičkové kvality.1900

Rada na prvním místě

Pokud kupujete zdravotnickou potřebu, musíte se seznámit s její účelností. Pomůcka musí odpovídat vašim potřebám. Nikdy proto nespoléhejte na sousedské rady, ale o vašem záměru se poraďte s lékařem.

Zjistěte si, jak kvalitní pomůcka je. Pomohou v tom internetové recenze. Nejlepší je, se s dotazy obracet přímo na prodejce. Poradenský servis nabízí internetový obchod www.medipharma.cz. Zavolejte na informační bezplatnou linku 800 100 041 a zeptejte se na vše, co vás o daném produktu zajímá. E-shop zaměřený na zdravotnické potřeby provozuje společnost MEDIPHARMA CZ s.r.o., která úspěšně funguje již 12 let.

Bohatý výběr a rychlé dodání

Na medipharma.cz nakoupíte z pohodlí domova zdravotnický materiál a pomůcky pro domácí využití. Nechybí ani nabídka pro zdravotnická zařízení. Sortiment tvoří i moderní přístroje pro léčbu či rehabilitaci. Zdravotnické potřeby, které v obchodě nabízí, jsou pečlivě testovány. Všechny mají prohlášení o shodě s předpisy podle zákona č. 22//1997 Sb. V e-shopu nechybí ani zdravotnická technika. Koupíte zde tlakoměry, masážní pomůcky, inhalátory, glukometry a další. Na medipharma.cz je k dostání také zdravotnická obuv, která umožňuje správné tvarování klenby a prospívá správnému vývoji tvaru chodidla.

Výhodou obchodu je rychlá dodávka zboží. Odesláno vám bude do maximálně 5 dní od objednání. Pokud se vyskytnou nějaké komplikace a bude potřeba zboží reklamovat či vrátit, dočkáte se vstřícného jednání. E-shop medipharma.cz vyřizuje reklamace okamžitě.