Bez kvalitních surovin, správně volených poměrů množství a spolehlivého kuchaře zpravidla neuvaříme lahodné pokrmy. Abyste sobě nebo svým hostům uvařili a upekli vždy to nejlepší, použít můžete potraviny přivezené přímo ze Španělska. Dováží je k nám už více než 30 let společnost BMC Brno, která zná tamní i náš trh a přesně ví, kde je co ve Španělsku nejlepší a co našincům chutná.

Ochutnejte 100 % citronovou šťávu

Pokud připravujete polévky, omáčky, drinky nebo dezerty, do nichž potřebujete citronovou šťávu, pak si s důvěrou objednejte 100 % Solimón citronovou šťávu. Kompletní informace o ní najdete na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html. 1 litr této šťávy je vyroben z 3,6 kg čerstvých citronů. Díky tomu šťáva Solimón tak, jako i originální citron, slouží ke každodennímu použití. S její pomocí připravíte vše tak, jak jste zvyklí se šťávou z právě vymačkaného citronu. Vaše pokrmy příjemně osvěží.

BMC Brno nabízí potraviny v gastro baleních, v jednoporcovém programu nebo v dárkových baleních. 100 % citronová šťáva 1l je proto v nabídce i v baleních 0,5 l a 3 l. Pokud ji potřebujete občas, zvolíte menší balení na paletě, pokud často, pak balení větší.

Vinné octy, olivové oleje, mandle i další zdravé potraviny

V nabídce BMC a pod značkou BASSTA, kterou společnost svou pílí vybudovala, najdete i mnohé jiné kvalitní potraviny. Jde o vinné octy nebo olivové oleje, s nimiž je radost připravovat či dochucovat jídla. Nechybí tady ani různé koření, olivové oleje vysoké kvality, stejně jako nejlepší olivy ať už plněné, nebo vypeckované prázdné.

Sterilovaná zelenina a konzervované ovoce jsou vyráběny z nejlepších na slunci dozrávaných plodů. Nálevy nejsou přehnaně sladké, slané ani kyselé. Proto jsou tyto výrobky tak žádané. Pokud vyzkoušíte produkty BASSTA a jiné z nabídky katalog.bmcbrno.cz, budete jistě spokojeni.