Pokud toužíte po tom, abyste vypadala o pár let mladší a zbavila se nevzhledných vrásek, nemusíte se hned objednávat na plastickou operaci za desetitisíce korun. V posledních několika letech se do popředí prodraly takzvané bezbolestné či neinvazivní zákroky, jejichž výsledky jsou viditelné už po první aplikaci. A hlavně neinvazivní metody nezatíží tolik vaši peněženku.

Samozřejmě v první řadě je nezbytné, abyste změnila životosprávu a celkově životní styl, protože kouření, pití alkoholu, ani nezdravá tučná jídla vaší pokožce neprospívají. Jedním z kosmetických salonů, kde vám provedou omlazující procedury pleti, ale nabídnou i další služby, je například BeautyShape nacházející se v Praze.

Vyhlazení vrásek

První vrásky na obličeji se objevují okolo pětadvacátého roku života, přičemž na vrásky jsou nejcitlivější oblasti očí, čela a úst. Pokud však chcete co nejvíce oddálit proces stárnutí a tvorbu vrásek, je nezbytné poskytovat pleti pravidelnou péči, ať už domácí, nebo profesionální.

Velice důležité je hloubkové čištění pleti provádějící se ultrazvukem, jehož prostřednictvím se ze všech pórů odstraní nečistoty a odumřelé buňky. Po hloubkovém čištění nastupuje na řadu vyhlazení vrásek, například v salonu BeautyShape používají k vyhlazení italskou kosmetiku ComfortZone, která dokonce získala ocenění Nejlepší lázeňská kosmetika roku European Spa a Asian Spa Awards za roky 2006 a 2008.

Proti stárnutí pomáhají také efektivní kosmetická péče Skin Regimen a intenzivní okysličení Active Pureness Algae Regenerate. V neposlední řadě pleti prospívají liftingové ošetření Glorious Skin a nový inovativní omlazující hloubkový peeling Chrono-reverser.

Odstranění kruhů pod očima

Pokud bojujete s tmavými kruhy pod očima, zřejmě je vašim nejlepším kamarádem korektor. Příčin vzniku kruhů pod očima je hned několik – zadržování tekutiny v těle, špatná životospráva, alergie, hormonální změny, nedostatek či nadbytek spánku, stres a podobně.

Kosmetický salon BeautyShape naštěstí nabízí program oční péče, v rámci něhož dochází k odstranění kruhů pod očima. Jedná se o program od SHOTHYS a provádí se čtyři fáze ošetření od aplikace séra na oční kontury až po aplikaci modelážního porcelánu. Dále v nabídce služeb společnosti BeautyShape najdete specializované ošetření zvané Eyes and lips revitalizing treatment LPG, během něhož se redukují mimické vrásky a odstraňují otoky očí.

Pokud se chcete dozvědět bližší informace o bezbolestných zákrocích, podívejte se na stránky kliniky BeautyShape bsclinic.cz, kde najdete jednotlivé metody podrobně popsané. Skrze webovou stránku se můžete rovnou objednat na konzultaci s odborníky, již vám potom navrhnou vhodný postup omlazení pokožky.