Bolest kloubů už není jen „výsadou“ starších. Nemoci kloubů se vyskytují napříč celou generací, výjimkou nejsou dnes ani třicátníci, kteří trpí degenerativními nemocemi kloubů jako je artróza aj. Klouby a s nimi celý pohybový jsou velmi náchylné, a pokud nedostávají potřebnou výživu, rychle ztrácí svou funkčnost, a tak může nastat řada nepříjemných obtíží. Bolest kloubů dokáže člověka úplně vyřadit z běžného života. Při řešení problémů s klouby mohou doplňky stravy výrazně pomoci. Jaké přípravky jsou vhodné?

Kolagen musí být

Nejdůležitější látkou pro zdravé klouby je kolagen. Je součástí kloubní chrupavky, vaziv i kůže. Pokud je ho dostatek, vše funguje bez problémů. Jestliže ale chybí, klouby mohou velmi rychle „chátrat“. Projevuje se to nejdříve jejich bolestivostí, poté i zhoršením pohybu a v některých případech může dojít i k úplné nepohyblivosti daného kloubu. Důležité je vědět, že lidské tělo si kolagen umí vytvářet samo, ale čím je člověk starší, tím je tato funkce slabší. Kolagen je možné také přijímat ve stravě. Najdeme ho například v želatině. Jíst také můžete sulc, který se připravuje z hovězích chrupavek a kůží. Protože potraviny jsou na obsah kolagenu chudé, je lepší jeho příjem zajistit právě doplňky stravy. Ty mohou nabídnout optimální dávku každý den.

Osvědčená kloubní výživa pro správnou funkčnost pohybového aparátu

Ideální přísun kolagenu zajistí doplněk stravy Gelatina plus. Je to vysoce kvalitní

kloubní výživa pro pohybový aparát, která obsahuje speciální hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM®. Tento druh kolagenu je lépe vstřebatelný než například klasický nativní kolagen. Gelatina plus proto může nabídnout skutečně efektivní pomoc při řešení obtíží s klouby. Přípravek je vhodné užívat i jako prevenci.

vezdravi_01

Tento doplněk stravy uvádí na trh společnost OSKAR – salus s.r.o., která vyrábí i další přírodní doplňky stravy. Mezi její top produkty patří i LECITAMIN – lahodný nápoj v prášku pro udržení ideální hladiny cholesterolu a skvělé fyzické i psychické kondice. Účinnost přípravku zvyšují rostlinné steroly.

vezdravi_02

RADA – pokud chcete udržet nejen své klouby v dobré kondici, musíte se hýbat. Tento článek vám vysvětlí, proč!