Slyšeli jste již o plazmaterapii? Pokud ano, jistě jste byli velmi překvapeni, co dokáže a na jak jednoduchých principech funguje, jestliže ne, můžete se s ní právě teď blíže seznámit.

Co je plazmaterapie

Jak již lze z názvu odvodit, jde o způsob omlazení se s přispěním vlastní krevní plazmy. Estetická chirurgie tento způsob využívá při ambulantních miniinvazivních zákrocích. Tato nová omlazovací metoda působí na buněčné úrovni a s pomocí krevní plazmy obohacené o krevní destičky dělá doslova zázraky.

Připravená směs speciálním způsobem disponuje o 600% větší počet růstových faktorů a destiček. Ty nabudí kmenové buňky a přimějí je k množení a produkování kolagenních vláken, které s přibývajícím věkem ubývají a postupně mizí.

Jednoduchá a účinná tvorba kolagenu

Kolagen se v naší pokožce tvoří rok od roku hůře. Důvodem je vývoj pokožky, ale i špatná hydratace a snižující se činnost fibroblastů – buněk, které produkují kolagen. Jejich regeneraci napomáhá právě plazma, která vyniká počtem krevních destiček, jež stimulují buňky k opětovné tvorbě kolagenních vláken. Omlazení pleti je viditelné a používá jej jak plastická, tak estetická chirurgie.

Kde plazmaterapii poskytují

Tento nový druh omlazovací metody všem zájemcům přináší kupříkladu zavedená a zkušená Perfect Clinic. Její pobočky najdete hned ve třech městech: v Praze na Kartouzské 10, v Brně na Jakubské 2 a Liberci na adrese Komenského 519/7. Všude se můžete informovat, konzultovat váš aktuální problém, získat potřebné informace o zákrocích i péči po nich.

Jestliže nejste z uvedených třech měst, můžete se ubytovat v hotelích poblíž klinik.

Dopřejte si i vy mladistvý vzhled bez ohledu na váš věk. Omlazovací technika plazmaterapie způsobí převrat v tvorbě kolagenu a vaše pleť tak budete vypadat svěže, mladě a pružně.