Máte pocit, že jste se ještě nezregenerovali po zimě? Nepodařilo se vám shodit kila, máte potíže s pohybem a navíc vaše vlasy nejsou úplně v kondici? Jde o zcela přirozené stavy na jaře. Dá se to ovšem rychle vyřešit.

Krása a zdraví – na vlasy a nehty jedině selen

Lámou se vám nehty, máte slabé vlasy. Není divu, nesvědčí jim chladné počasí, rukavice ani čepice. Potřebují vzpruhu nejen zvenčí, ale i zevnitř. Leckdy nepomohou kondicionéry na vlasy nebo krémy na ruce. Výživu potřebují i z nitra organismu, tedy se správnými vitamíny. Výborný je selen, který chrání buňky před oxidativním stresem. Právě on pomáhá ke správné funkci imunitního systému a štítné žlázy, udržuje stabilní stav vlasů a nehtů. Vsaďte na přírodní produkty. Například tablety SELEN Forte, které výhodně zakoupíte online na GigaLékárně.

Proti křečím hořčík

Jsme u fyzičky. Abychom mohli nosit minimum oblečení a obléknout plavky, měli bychom mít nějakou figuru, na kterou se dá dívat. Sami asi víte, že se cítíte nepříjemně, když vám tu a tam něco tzv. přetéká. Nejde vám ale cvičení od ruky, protože vás v pohybu limitují křeče? Není to nic divného, když tělo bylo několik chladných měsíců strnulé. Vsaďte proto na doplňky stravy s hořčíkem. V kombinaci s draslíkem pomáhá nejen u náhlých křečí, ale je skvělý i pro regeneraci po cvičení.

Co funguje na odvodnění?

Za to, že se nemůžeme hýbat, někdy mohou kila navíc, což je pak začarovaný kruh. Za „nafouknutí“ může ale někdy i zavodnění, proto byste se měli zaměřit na doplňky stravy se složkami, které pomohou k odvodnění. Taková kopřiva podporuje funkci ledvin a tím i vylučování tekutin vody z těla, stejnou službu vám poskytnou i jalovec a bříza. Zmíněné doplňky stravy a další sortiment vyrábí společnost NATURVITA, které seženete i na Gigalekarna.cz.

l2taqzo