Zařizujete ordinaci praktického lékaře? Veterinu? Lázeňský dům nebo domov důchodců? Klíčem k úspěchu je výběr vhodného dodavatele zdravotnické a laboratorní techniky. Hledáte-li někoho, kdo vám nabídne víc než „jen“ komplexní sortiment, nepřestávejte číst. Českobudějovická společnost All CB nezajišťuje pouze prodej, ale také servis zdravotnické a laboratorní techniky. Podrobnosti vám prozradíme v následujících řádcích.

Konečně někdo, kdo vám poradí s výběrem

Společnost All CB cílí na zákazníky, kteří nehledají prodejce, ale specialistu. Jádro společnosti tvoří kvalifikovaní pracovníci se znalostí daného sortimentu. V rámci servisu nabízí prodej vybavení pro praktické lékaře, polikliniky, ambulance, fyzioterapeuty, laboratoře, zdravotnické a lázeňské domy, domovy důchodců a veterinární ústavy. Mezi klienty jsou také provozovatelé fitness center a soukromé osoby. Pokud nemáte ucelenou představu o budoucí podobě vašich prostorů, můžete si nechat zpracovat návrh vybavení.M3

Prodejem spolupráce nekončí, samozřejmostí jsou i další služby

Nedílnou součástí dodávky je instalace zdravotnické a laboratorní techniky i zaškolení obsluhy. Servisní technici provádí bezpečnostní a technickou obsluhu dle zákona 123/2000 Sb., § 52. Kromě záručního a pozáručního servisu se na All CB můžete obrátit i v souvislosti s opravami a servisem zařízení, které jste zakoupili u jiné firmy.

Prodej a servis zdravotnické techniky zahrnuje široké spektrum vybavení – rehabilitační a kosmetické pomůcky (lehátka, stoly, motodlaha, vodoléčba…), pomůcky pro praktické lékaře, vybavení pro kardio, internu a gynekologii, zdravotnický nábytek a v neposlední řadě chirurgické pomůcky.

Pokud vás prodej a servis laboratorní techniky zaujal, prohlédněte si kompletní sortiment na www.allcb.cz.