By: Thangaraj Kumaravel

Kdo má rád kávu, měl by zkusit i zelenou kávu. Není v ní o moc větší rozdíl, než u té tmavé kávy, jen má zelenou barvu. Také obsahuje kofein a kromě toho i řadu jiných látek, které jsou pro lidské tělo vhodné. Lze ji sehnat na internetu, v lékárnách nebo v obchodech se zdravou výživou. Je ji možné sehnat jako obyčejný rozpustný nápoj, v podobě kávových zrn, v kaplích nebo v tabletách.

Co je to zelená káva?

Vzniká při pěstování stejně jako u černé kávy, potom se ta zrníčka odeberou, kdežto zrnka obyčejné černé kávy se dále praží v teple, aby tam vznikla ta chuť a kávové aroma. Zelená káva se nepraží, proto má svou barvu a své látky tak jak vyklíčí, obsahuje antioxidanty a jiné další složky, které zmizí u černé kávy.

V zelené kávě se nachází kyselina chlorigenová, je to jedna z nejprospěšnějších látek obsažená v zelené kávě. V lidském těle pomáhá zamezit ukládání tělesného tuku, který se ukládá v oblasti hrudi a břicha. Dále také napomáhá k dobrému zdravotnímu stavu u osob, které mají potíže se slinivkou břišní, žaludkem, nebo, u diabetiků.

Čím je prospěšná?

  1. Je vhodným prostředkem ke ztrátě tělesné hmotnosti, tedy k hubnutí. Samozřejmě je i dost odpůrců, stále se na internetu i v médiích objevují názory kladné i záporné. U každého hubnutí se musí dodržovat určitá pravidla, je jasné že nelze zhubnut jen tak, vždy se člověk musí nějak přizpůsobit. Měl by se dodržovat pitný režim. Vypít alespoň dva litry čisté vody denně a dodržovat správné a vyvážené stravování. Není možné, užívat doplněk stravy k hubnutí a nedodržet ani jedno dietní pravidlo.
  2. Je vhodná pro nemocné lidi postiženy trávicími potížemi. Obsahuje antioxidanty, draslík, hořčík, vitamíny C a E.
  3. Dodává energii a okysličuje krevní oběh v lidském těle.
  4. Obsahuje kvalitnější kofein než černá káva

Na závěr

Znáte to. Objeví se nová věc. Je to zázrak? Nebo klam? Najdou se ti, co řeknou, že je to nesmysl a najdou se ti, co to chtějí zkusit, a pak se ještě najdou ti, co to znali ještě dřív, než se to vůbec objevilo v reklamě.

Podstatné jsou vždy zkušenosti a rady, těch co to opravdu vyzkoušeli. Je močopudná, jako normální káva. Nic není zázračné, pokud tomu nepomůžete. Nejde o to nechat se zlákat na nějaký nový produkt, ale taky vědět, jak s ním naložit a nic nepřehánět. Také záleží kdo je jak stavěný, jen brát pilulky na hubnutí nestačí. Navíc je to přírodní látka, která pomůže, když už ne někomu k hubnutí, tak pročistit celý orgasmus.