By: trophygeek

Také patříte mezi milovníky dobré kávy a pijete ji často a rádi? Proč ne. Jde o to, si dát opravdu kvalitní kávu a ne tu nekvalitní instantní, jejíž chuť s běžnou kávou, nemá vůbec nic společného. Bez kofeinu váš den nenastartujete tak dobře, jako právě s ním. Po vypití kávy budete čilejší, budete nastartovaní do nového dne a vše vám půjde rychleji. Tady mají výhodu dospělí lidé od dětí. Proč myslíte, že jsou těhotné ženy mnohem více unaveny? Protože nemají tolik potřebný kofein. Ten dokáže člověka neuvěřitelně nakopnout a nastartovat mu den. Její výhody jsou však i někde úplně jinde. Budete se divit.

Ten kdo pije tento lahodný nápoj častěji, ten si pak také zlepší krevní oběh a to mužům napomáhá k lepší erekci a samozřejmě pak také kvalitnějšímu sexu. I rychlost spermií je o dost výraznější a proto se muž, který pije hodně kávy, stává plodnějším. Jestliže chcete v posteli vydržet déle, tak si dejte před aktem šálek kávy. Uvidíte, že to s vámi udělá divy. Neustále někde slýcháme, jak je káva nezdravá, ale ono to až tak pravda není. Pokud totiž vypijete tak 3 kávy denně, tak pro sebe uděláte dost. Snížíte tak výskyt rakoviny kůže a to je vědecky dokázané. Pokud se tedy rádi opalujete, tak pijte hodně kávy.

Pro dámy je tu také jedna dobrá informace. Pokud toužíte potom, abyste zhubla, tak si hlad zažeňte právě kafem. Oddálíte tak pocit hladu a svému tělu dáte pocit sytosti. Navíc má tento lahodný nápoj dobrý vliv i na psychiku. Je vhodný pro lidi, které trpí depresemi. Káva na psychiku působí velmi příznivě. Další pozitivní věc, kterou vám káva přináší je ta, že se po ní budete lépe soustředit. Proto se její konzumaci rozhodně nevyhýbejte, ale naopak se snažte pít kávu co nejvíce. Uvidíte, že si tím jen prospějete a pokud si myslíte, že jde o něco návykového, tak to je holý nesmysl. Je to jen pověra.