Hledáte způsob jak a především kde uniknout realitě všedního dne? Co takhle v nějakém wellness hotelu na Vysočině? V obklopení krásné přírody a vzduchu čistého jako křišťál. Kde znovuzrození těla i ducha půjde jako po másle.
Až donedávna turisté na Vysočinu mířili primárně za krásnou přírodou, čistým vzduchem a kouzelnými městečky. Tamní hluboké lesy svádějí k procházkám a houbaření. Rybníky v létě ke koupání a rybolovu a v zimě k bruslení. A tamní městečka zase k procházkám malebnými uličkami a zákoutími. A nedávno se k těmto turistickým lákadlům přidalo i wellness

Jaký pobyt byste rádi?

Relaxační, romantický, akční, pro seniory, speciální pleťový či rodinný? Pod odkazem wellness Vysočina najdete všechny. A k nim se vám jako závdavek dostane spousta cyklostezek a turistických i trekkingových tras. 

Wellness Kamenice nad Lipou

Vaší pozornosti by nemělo uniknout například wellness Kamenice nad Lipou. Konkrétně relaxační pobyt v kouzelném rezortu Johanka nacházející se v klidné oblasti na hranici Vysočiny a jižních Čech. Ten se nachází v budově bývalém bydlišti matky významného rodáka a českého skladatele Vítězslava Nováka. Resort se může pochlubit špičkově vybaveným wellness centrem s whirlpoolem pro 7 osob, parní a finskou saunou, ochlazovacím bazénem, relaxační zónou, venkovní terasou a horkou lázní v dřevěném sudu. 

Wellness Herálec

Velmi lákavé je ovšem i wellness Herálec. Zde na vás čeká například Kouzelná noc v zámeckém boutigue hotelu Chateau Herálec & Spa by L’OCCITANE. Věřte, že to bude noc na kterou hned tak nezapomenete. Zaplavete si v bazénu pod historickými klenbami, svaly si posílíte v posilovně, prohřejete v tradiční finské i bylinkové sauně, infrasauně a parní lázni. A pak si pro vás provozovatelé připravili ještě dvě třešničky na dortu – vířivku ve věžičce s lahví prosecca při svíčkách a velmi výhodný pronájem (11 Kč za kilometr) zámeckého kabrioletu Mercedes Benz E!

Vybírejte na Spa.cz

Svůj wellness pobyt si snadno vyberete a zarezervujete na serveru Spa.cz. Ten totiž wellness pobyty sdružuje. V okamžiku psaní tohoto článku bylo možné vybírat z 2 782 lázeňských, wellness a dalších pobytů. Věřte, že i samotný výběr wellness pobytu uklidňuje. Zkrátka relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.