By: christina rutz

Kliniku reprodukční medicíny ve Zlíně, která patří k evropské špičce ve svém oboru, navštěvují klienti z důvodu preventivní léčebné péče, komplexní diagnostiky v oblasti gynekologie nebo páry toužící po miminku. S těmito klienty dlouhodobě spolupracuje Penzion UNO.

Klinika reprodukční medicíny při léčbě neplodnosti nabízí příjemné a intimní prostředí. Ne jinak by tomu mělo být i v penzionu, kde se páry ubytují.

V Penzionu UNO, jako v jediném ve Zlíně, naleznete neunifikované pokoje v podobě prostorných rodinných apartmánů, romantických pokojů nebo také netradičního historicky zajímavého pokoje vybaveného starožitným nábytkem z konce 19. století.

Příjemné ubytování v Penzionu UNO ve Zlíně nabízí veškerý komfort, který si zákazník může přát. Plně vybavené koupelny s vanou či sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, osuškami, ručníky a dalšími, jsou samozřejmostí. V pokojích se nachází televizor, internetové připojení, lednice a na vyžádání také minibar. Pro váš nejvyšší komfort, jsou postele vybaveny hygienickým chráničem matrací, dvěma polštáři a univerzální antialergenní přikrývkou.

Penzion UNO se nachází v desetiminutové vzdálenosti od Kliniky reprodukční medicíny, a tak se bez problému na kliniku můžete dostavit kdykoliv bude potřeba. Pro hosty penzionu je bezplatné parkování vozu samozřejmostí.

Součástí ubytování je také vyhlášená restaurace, která vaří speciality jak ze zahraniční tak i z regionální kuchyně. Šéfkuchař si zakládá na vysoké čerstvosti surovin, které nakupuje od místních zemědělců téměř každý den.

Jedinečné ubytování v blízkosti kliniky, pohostinnost a rodinný přístup personálu zajistí, že se zde budete cítit jako doma a zároveň ochutnáte pokrmy, které jinde ve Zlíně neochutnáte. Penzion i jeho personál je za nižší náklady, oproti srovnatelným ubytovacím zařízením, schopen svými službami a osobním přístupem nadmíru uspokojit všechny své hosty.