By: Lies Thru a Lens 

Víc než často se stává, že ženy mají menší chuť na sex, než muži. Čím je to způsobené?

Velkou roli hraje únava a starosti. Další možnost je taková, že ji muž něčím naštval a tak nemá důvod se s ním milovat. Proto, aby se stal sex pravidelným a mohli jste si jej užít kdekoliv a kdykoliv, je třeba ženu chválit a určitě jí vždy ocenit za to, že se vám to s ní líbilo. Není nic horšího, než když se muž odvalí na druhou půlku postele po sexuálních hrátkách a tvrdě usne. Žena samozřejmě doufá v to, že jí muž obejme a klidně si s ní ještě chvíli i popovídá.

Nejste náhodou v posteli nudní tak, že vlastně žena ví, co jí čeká, nic jí nepřekvapí a tak jí celý akt už přestává bavit? Okořeňte svůj sexuální život pomůckami, které to vše zpestří. Ženu dobře nalaďte a pokud chcete sex, nic z předehry nepodceňujte. Žádná z nás netouží po tom, aby si muž udělal dobře a přitom nemyslel na naše pocity. Důležitá je souhra a to, aby se to líbilo oběma stranám. Pokud žena nechce, tak na ní nenaléhejte, většinou nepovolí a ještě na vás bude naštvaná. Pokud vás odmítá delší dobu, tak si zkuste promluvit o tom, v čem je problém.

Někdy jsou opravdu dny, kdy se žena necítí na to, aby se s vámi milovala, proto to akceptujte. Vy z toho budete mít příjemné pocity, ale žena nikoliv. U ženské části populace sex znamená něco trošku jiného, než u té mužské. U mužů se jedná především o potřebu a ženy zase touží po dotycích, hlazení a něžnostech. S rychlovkou tedy určitě nezabodujete.

Nepodceňujte předehru. Věnujte se ženě tak, aby se na další akt těšila, nikoliv aby se pro ní stal sex povinností, kterou si musí odbýt, aby doma měla klid. Vše musí probíhat tak, aby byla žena se sexem spokojená, potom vás nebude chtít odmítat, ale bude se sama velmi těšit. Akceptujte to, že se jí do milostného aktu zrovna nechce. Ženy to tak prostě mají.