Nejčastějším předsevzetím do nového roku bývá péče o zdraví. Obvykle chceme zhubnout, více se hýbat, ale třeba i jen začít konečně pečlivě brát vitamíny, kterých máme doma plnou lékárničku. Dnes však nesmíme opomenout ani prevenci proti nákaze covid-19. 70× nakažlivější varianta omikron – to už je výzva. Připravili jste se dostatečným množstvím respirátorů na vlnu, která přichází?

Svět se promořuje variantou omikron. Přestože jsou zprávy spíše příznivé, protože komplikací u ní je méně, katastrofě se nevyhneme, protože rychlé šíření nákazy nakonec způsobí ještě větší počet onemocnění, včetně hospitalizací. První a druhá očkovací dávka po šesti měsících na zvládnutí omikronu nestačí. Největší jistotou je co nejrychlejší aplikace třetí dávky, zvýšená hygiena rukou a samozřejmě nošení respirátorů. Respirátory FFP2 se staly naší každodenní potřebou.

Co je české, to je na tělo

Mnozí z nás bojují s tím, že běžně dostupné respirátory z Číny nesedí na obličeji. Obecně se nabízí v univerzálních velikostech, ale ty z asijských zemí bývají výrazně menší. Často se též hůře prodýchávají, kvůli čemuž se nám v nich nejen hůř dýchá a častěji se jim pak vyhýbáme, ale způsobují též potíže na pokožce. Zhoršuje se nám akné, někdy se objeví vyrážky, i když jimi běžně netrpíme, pokožka červená, může vzniknout i jiný ekzém způsobený nadměrnou vlhkostí pod respirátorem. Pojďte tyto problémy vyřešit kvalitnějšími respirátory od GOOD MASK, které prodává Dialekarna.cz. Nejsou drahé a jsou české.

TIP: V Dialekarna.cz koupíte nejen kvalitní české respirátory FFP2, ale i antigenní testy. Nakoupíte je zde i ve větších objemech.

Proč respirátory od GOOD MASK?

Nabízí přes 95% účinnost a obsahují dvě filtrační vrstvy, které však snadněji prodýcháte než jiné respirátory. Jsou též šetrnější k naší pokožce. Jde o ryze české respirátory přizpůsobeny naší fyziognomii. V České republice se vyrábí jak materiál pro tyto zdravotní pomůcky, tak se zde dělají samotné respirátory. Perfektně těsní, dobře se nosí, a navíc si je lze pořídit v mnoha barvách. Výhodná je rovněž jejich cena.