By: Emilian Robert Vicol

Liposukce, která vás udělá štíhlými i bez diet je tu. Vanquish je liposukce, která je známá ve světě, ale má český původ. Díky jedinému přístroji tohoto druhu, se můžete zbavit rychle a snadno přebytečného tuku a vytvarovat perfektně svojí postavu. Jde o velmi příjemnou a snadnou metodu a cena je oproti běžné liposukci přijatelná.

Nyní můžete i vy vyzkoušet nejžádanější novinku, kterou používají na klinikách estetické chirurgie v USA. Tato metoda je schválena americkou FDA a evropskou CE medici. Chcete získat štíhlé tělo bez skalpelu, anestezie, diet a cvičení? Pak vyzkoušejte liposukci Vanquish. Vše je bez rizik. Není nutná žádná rekonvalescence, po zákroku nevznikají jizvy.

Zbavíte se až 60% tuku a až 13 cm, které nyní máte navíc. Jde o převratný přístroj, který je určený pro bezkontaktní selektivní ohřev a redukuje tukovou tkáň. Aplikátor, kterým se liposukce provádí, se vůbec nedotýká vašeho těla. Proces přináší prokazatelné výsledky. Zeštíhlit si tak můžete nechat břicho, zadek, stehna a boky. Délka ošetření trvá 30 minut a je třeba toto opakovat 3-4x během 10 -12 dnů. Vanquish je světový hit estetické medicíny. Pokud tedy chcete zhubnout bez námahy, snadno a rychle, pak jej určitě vyzkoušejte.

Přístroj byl vyvinut vývojovou firmou BTL, na vývoji se ale podíleli i světoví vědci. Studie prokázaly, že se zbavíte až 60% tuků až 13 cm na obvodu ošetřené partie. Vaše staré a následně i nové kolagenní a elastická vlákna budou totálně rozbita. Nejvíce přístroj funguje na břichu a bocích. Technologie je celosvětově patentovaná. Naprosto rychlé účinky po aplikaci pouze 4 ošetření jsou vidět do jednoho měsíce. Díky technologiím které jedinečně využívají elektromagnetické vlastnosti jednotlivých tkání, je tato metoda zcela bezpečná. Ošetření je krátké a velmi komfortní.