Guarana, jejíž účinky znali již dávnověcí jihoameričtí indiáni, pomůže se zvládáním stresu například v průběhu zkouškového období, dodá vám energii do ospalého rána, ale nabudí vás i večer, kdy potřebujete ještě několik hodin pracovat a připravit se na důležitou prezentaci. V odpoledních a večerních hodinách ale buďte s guaranou opatrní. Její účinky přetrvají na rozdíl od kávy několik hodin a mohlo by se vám snadno stát, že ještě v brzkých ranních hodinách nebudete moci usnout.

Při jakých příležitostech vám guarana dodá drive?

Počítat s ní můžete zejména v případech, kdy potřebujete dlouhodobě udržet pozornost, například při řízení auta či fyzicky namáhavé práci, která jak známo zpomaluje metabolismus, díky čemuž se po chvíli začnete cítit ospale. Gurana podpoří ale také vaše snahy o hubnutí díky tomu, že urychluje metabolismus a podporuje efektivní spalování tuků. Bez guarany se prakticky neobejdou ani studenti, kterým pomůže zvýšit úroveň soustředění nejen před náročnými zkouškami. Možná jste se sami na vlastní kůži přesvědčili o tom, jak moc dokáže vysilovat mentální práce. Guarana podpoří nervový systém a dodá vám další hodiny soustředění, které ocení jak vrcholoví manažeři, tak všichni mentálně pracující. Znáte také ten pocit, kdy se vám ráno nechce vstávat do práce? Navíc ještě prší a vy byste nejraději celý den strávili v posteli. Přidejte si ráno do snídaně prášek z guarany a uvidíte, že do deště vyběhnete s radostí a budete si zpívat mezi kapkami.

Představujeme vám tajnou zbraň na zvýšení libida

Kombinace guarany a dalšího silného přírodního adaptogenukotvičníku zemního působí jako bomba při manipulaci s uvadajícím sexuálním libidem. Tím trpí zejména pánové ve starším věku, jejichž erekce již není, co bývala. Přesto by rádi svoji partnerku uspokojili, proto sahají po modré pilulce, která je v mnoha případech může stát zdraví, ale i život. Místo toho je lepší volit přírodní cestuKotvičník zvýší libido a zatočí s neřestmi vznikajícími v důsledku nezdravého životního stylu a guarana dodá energii a vitalitu. To vše povede nejen ke zdravějšímu sexuálnímu životu, ale také ke snazšímu zvládání úzkosti a depresí vznikajících v důsledku hektického životního stylu. Guarana, jejíž účinky znali již dávnověcí jihoameričtí indiáni, pomůže se zvládáním stresu například v průběhu zkouškového období, dodá vám energii do ospalého rána, ale nabudí vás i večer, kdy potřebujete ještě několik hodin pracovat a připravit se na důležitou prezentaci. V odpoledních a večerních hodinách ale buďte s guaranou opatrní. Její účinky přetrvají na rozdíl od kávy několik hodin a mohlo by se vám snadno stát, že ještě v brzkých ranních hodinách nebudete moci usnout. Při jakých příležitostech vám guarana dodá drive? Počítat s ní můžete zejména v případech, kdy potřebujete dlouhodobě udržet pozornost, například při řízení auta či fyzicky namáhavé práci, která jak známo zpomaluje metabolismus, díky čemuž se po chvíli začnete cítit ospale. Gurana podpoří ale také vaše snahy o hubnutí díky tomu, že urychluje metabolismus a podporuje efektivní spalování tuků. Bez guarany se prakticky neobejdou ani studenti, kterým pomůže zvýšit úroveň soustředění nejen před náročnými zkouškami. Možná jste se sami na vlastní kůži přesvědčili o tom, jak moc dokáže vysilovat mentální práce. Guarana podpoří nervový systém a dodá vám další hodiny soustředění, které ocení jak vrcholoví manažeři, tak všichni mentálně pracující. Znáte také ten pocit, kdy se vám ráno nechce vstávat do práce? Navíc ještě prší a vy byste nejraději celý den strávili v posteli. Přidejte si ráno do snídaně prášek z guarany a uvidíte, že do deště vyběhnete s radostí a budete si zpívat mezi kapkami. Představujeme vám tajnou zbraň na zvýšení libida Kombinace guarany a dalšího silného přírodního adaptogenukotvičníku zemního působí jako bomba při manipulaci s uvadajícím sexuálním libidem. Tím trpí zejména pánové ve starším věku, jejichž erekce již není, co bývala. Přesto by rádi svoji partnerku uspokojili, proto sahají po modré pilulce, která je v mnoha případech může stát zdraví, ale i život. Místo toho je lepší volit přírodní cestu. Kotvičník zvýší libido a zatočí s neřestmi vznikajícími v důsledku nezdravého životního stylu a guarana dodá energii a vitalitu. To vše povede nejen ke zdravějšímu sexuálnímu životu, ale také ke snazšímu zvládání úzkosti a depresí vznikajících v důsledku hektického životního stylu.