By: Emilian Robert Vicol

Interval sexu je u každého páru jiný. Velmi záleží na tom, co oběma vyhovuje. Samozřejmě, že muž by měl nejraději sex každý den a žena pak méně často. Lidé si v těchto věcech většinou lžou  a vymýšlí, aby vypadali lépe.

Pokud vám někdo tvrdí, že má sex každý den, tak to samozřejmě nemusí být vůbec pravda. Vy pak řešíte fakt, že u vás tomu tak není a nevíte, jestli jste kvůli tomu špatní. Proto je rada jednoduchá. Neřešte to, co vám říkají ostatní, ale řiďte se tím, jak to cítíte vy sami. V sexu neplatí pravidla, zde platí jen to, že jaké si to uděláte, takové to máte. Pokud se milujete každý den, tak je jasné že za chvíli dojedete na stereotyp.

Pokud se milujete méně často, tak je potom jasné to, že to bude nabitější a zajímavější. To vše jak časté to bude, je jen na vás a na tom, co vám vyhovuje. Sex mají partneři, kteří spolu žijí v průměru 2 – 3 týdně. Je pravda, že pokud spolu někdo spí 2 x denně, tak jiné páry potom jednou za měsíc. Důležitý je i fakt, jak dlouho celý akt trvá. Pokud se sexu věnujete jednou za čas, jde o delší dobu, pokud je to denně, tak to nebývá až tak dlouhá doba, protože si ti dva uvědomují to, že zítra přijde milostný akt znovu.

Průměrná soulož trvá 12 – 20 minut. Ještě je však důležité to, jak dlouhá je celá předehra. Spousta z nás věří v to, že se dá souložit celou noc, ale jen málokdo z nás to praktikuje. Pokud jsme něco takového dělali, tak to bylo proto, že jsme byli mladí a zamilovaní. Pokud jsme již rodiči, tak si takovéto hrátky dovedeme už jen těžko představit.

Lidé lžou nejen v tom, jak často mají sex, ale také v tom kolik měli sexuálních partnerů a jak často byli nevěrní. To jsou věci, které se nepřiznávají lehce a tak se o nich buďto mlčí, nebo se to řeší lží. Proto se tedy neřiďte tím, co slyšíte, ale dělejte to, co sami cítíte a uznáte za vhodné.