Dlouhé mrazivé dny jsou spouštěče deprese, splínu a ponuré nálady. Ať už děláme cokoliv, nemůžeme se k něčemu donutit a přes den chodíme jako mátohy. K posílení imunity a rovněž pro detoxikaci těla jsou ideální doplňky stravy.

Přírodní produkty dodají organismu rovnováhu, doplní mu cenné vitamíny i minerály a působí jako prevence před různými neduhy. Je skvělé, že existují i doplňky stravy, které dokážou díky cenným látkám udržet pevné a lesklé vlasy, nehty, dokonce i pokožku. Krása a zdraví jsou s nimi na dosah ruky. Někdy stačí jen málo a můžeme se cítit fit a sebevědomí.

Dobrá imunita je základ všeho

Posílení imunitního systému je odpovědí na všechny otázky týkající se dokonalé kondice a krásy. Pokud vám záleží na zdravotní stránce, dopřejte si přírodní produkt Reishi+zinek a vitamin C. Reishi neboli houba nesmrtelnosti vás přesvědčí o svých blahodárných účincích. Společně se zinkem podpoří imunitu, dokonce udrží správnou funkci oběhového systému. Dle mnoha studií pomáhá s nespavostí a chrání dýchací soustavu. Vitamín C a zinek obrní vaše tělo před oxidativním stresem a sníží pocit únavy a vyčerpání. Doplněk stravy s rostlinnými výtažky Reishi+zinek a vitamin C od Naturvita si můžete koupit na gigalekarna.cz.

Druhý krok – zdravá pokožka a pevné vlasy

Nejen pro ženy je určen přírodní produkt BIOSIL od výrobce Naturvita, který obsahuje biotin, zinek a kyselinu pantothenovou. Biotin neboli vitamín H udrží vaši pokožku, vlasy, nehty i sliznice zdravé. Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a společně se zinkem podporuje psychické zdraví. Zinek je důležitý pro normální stav kostí, pokožky, vlasů, nehtů a zraku. Je nezbytným prvkem při metabolismu makroživin a ochraňuje buňky před oxidativním stresem. Také kyselina pantothenová není pozadu, protože snižuje míru únavy.