Také jste se ocitli v těžké životní situaci, kdy vám lékaři oznámili, že trpíte zhoubným onemocněním, jako mnoha pacientům ročně? Nebo je to naopak někdo ve vašem okolí, koho čeká boj s touto nemocí a komuž chcete k jejím zdárnému překonání pomoci?

Ať je to tak, či tak, v léčbě nádorového onemocnění vám může pomoci přírodní doplněk stravy – Folaxan. Jeho účinky již vyzkoušelo mnoho spokojených uživatelů a o jeho pozitivním vlivu na tělo při předcházení nebo léčbě rakoviny, svědčí i klinické studie.

Jak Folaxan funguje?

Tento přírodní doplněk stravy se skládá z aktivních látek, jež aktivně brání růstu nádorových buněk, buněčných mutací a metastáz. Na zdravé buňky nemají žádný negativní vliv, naopak na ty rakovinné jsou toxické.

Pomáhá proti všem druhům rakoviny. Nebyly zaznamenány žádné negativní vedlejší účinky, jejich užívání nijak neovlivňuje léčbu léky, ozařováním nebo chemoterapií, naopak těmto způsobům napomáhá.

Princip spočívá v selektivním vyvolání apoptózy u buněk zasažených rakovinou, kdy začnou ničit sebe sama, jde o programovou buněčnou smrt. Poté se buňka rozpadne a asi za hodinu její části pohltí okolní buňky, takže po ní nezůstanou žádné toxické látky. Nádory se díky odumírání nemocných nebo abnormálních buněk rychle zmenšují, až dojde k jejich vymizení.

Délka a způsob užívání

Ideální je zahájit užívání Folaxanu ihned po zjištění diagnózy, tedy již před operací i po ní, po celou dobu chemoterapie i radioterapie. Doporučovaná denní dávka je 1-3 tablety 3x denně. První účinky mohou být patrny již za dva až čtyři týdny, pacientům se vrací chuť k jídlu, celkově se cítí lépe, hodnocení a zjišťování objektivních změn prostřednictvím CT, UTZ atd. je doporučováno po 6 – 8 týdnech.

Jeho užívání je možné současně s jakýmkoli druhem léčby, užívat jej se dá i dlouhodobě bez jakýchkoli vedlejších příznaků.

Zvládněte i vy boj s nádorovým onemocněním snáze s přispěním potravinového doplňku Folaxan.