Mladiství vzhled není jen o pleti a make-up, ale je to také o tom jak se chováte, jak se oblékáte a velmi důležité je to, na kolik se cítíte. Proto, abyste vypadala mladší, byste měla udělat nejednu věc. Jak si uchovat mladistvý vzhled? Za prvé musíte začít používat kvalitní kosmetiku od časného věku, nikoliv až tehdy, začnete-li vidět první vrásky.

V dnešní době je to snad již běžná věc, že se používá kosmetika, která je součást každé z nás již od puberty. Začíná se kosmetikou na problematickou pleť, nebo na mladou pleť, postupuje se pak dále podle typu vaší pleti a jako poslední saháme pro kosmetické přípravky pro zralou pleť, které vaší pleť vypnou, vyhladí a vyplní vrásky.  Nevíte-li si rady, jaký přípravek vybrat, zkuste přírodní oleje. Například růžový olej je vhodný jak pro aknózní pleť, tak i pro ženy se zralou pokožkou, kterou pomáhá díky antioxidantům regenerovat a udržet déle mladou.

Make-up je velice důležitý a rozhodně bychom jej neměli přestávat používat v žádném věku, ale naopak, jsme-li starší, je ho potřeba o dost více. Používejte jemný make-up, rozhodně to s ním nepřehánějte. Chcete-li abyste vypadali mladší, určitě sledujte trendy a řiďte se především faktem, že vám make-up musí sedět. Pokud nejste typ na červenou rtěnku a ta je zrovna trendem, pak po ní nesahejte.

Trendy sledujte také v oblečení. Neupínejte se ke klasice staršího věku, ale buďte in a to ať je váš věk jakkoliv vysoký. Řiďte se tím co se nosí, ale pozor, ať je to k vašemu věku adekvátní. Důležité jsou také doplňky, které celý outfit dotváří a jsou takzvanou třešínkou na dortu.

Chovejte se stejně tak, jako se chovají mladší ročníky. Buďte pro každou legraci, bavte se s mladšími lidmi, obklopujte se jimi a učte se od nich jak být mladší. Sami se tak budete cítit, pokud tomu bude věřit i vaše duše. Nepodávejte se stáří, protože jakmile se mu podáte, budete se tak i cítit.

Užívejte si života v každém věku, kdy vůbec neznamená, že byste se měli upřít jen na televizi, křížovky, brzké nákupy v supermarketech a zahrádku, když je vám už o něco více. Užívejte si svého života naplno, dokud to jde.