WikimediaImages / Pixabay

Pokud patříte mezi ty, kdož chodí do lékárny pouze s receptem, tak vězte, že to není zcela jistě to jediné, pro co byste do lékárny měla chodit. Najdete tam totiž mnohem více užitečných věcí, které pro vás budou důležité. Jednak tu můžete koupit kosmetiku, která je vhodná pro všechny typy pleti, obzvláště pak v lékárně koupíte kosmetiku pro pleť citlivou.

Pokud máte citlivou pleť, tak určitě zavítejte do lékárny pro micelární vodu Sensibio H2O, protože tato voda je vhodná pro všechny typy pletí a ještě se nenašel nikdo, komu by tato micelární voda nesedla.

Další věc, kterou dostanete pouze v lékárně, je kosmetika Vichy. Jde o opravdu velmi kvalitní kosmetiku, která má pozitivní a skvělé účinky na pleť. Jde o hypoalergenní kosmetiku a ve všech zemích, kde se tato kosmetika prodává, je k dostání pouze v lékárnách.

Trápí vás suchá pokožka a hledáte účinnou zbraň? Zajděte si do lékárny pro Excipial. Jde o hydratační emulzi, která nechybí snad žádné vizážistce. Tento krém je vhodný pro suchou a velmi suchou pleť a pokožku celého těla. Tento opravdový zázrak by vám doma určitě neměl chybět.

Produkt od Avene Cicalfate je jednou z dalších věcí, kterou si pořídíte v lékárně. S tímto krémem urychlíte hojení a regeneraci. Cicalfate od Avene obsahuje dezinfekční sukralfát a velmi dobře pomáhá zarudlé pokožce, svědivé pokožce a vyléčí velmi rychle i bolestivé koutky. Využití najde také po zákrocích.

Máte problémy s vlasy a nehty, pak sáhněte po Biosilu. Díky obsahu biotinu, zinku a kyseliny pantotenové, zregenerujete vaše vlasy i pokožku. Velkou výhodou je to, že jej dostanete za skvělou cenu. To samé pak platí o panthenolu masti, a panthenolu přípravkům na vlasy, včetně tablet, které podporují růst vlasů. Pathenol je na trhu již řadu desítek let a stále patří k velmi oblíbeným produktům.