RondellMelling / Pixabay

Chcete přivítat podzim s krásnou pokožkou? Nechcete stárnout a chcete vypadat stále mladě? Pak dopřejte své pleti jedinečnou vzpruhu a to pomocí diamantové mikrodermabraze a nebo pomocí ultrazvukové špachtle. K tomu všemu dopřejte pak své pleti ošetření speciálním sérem s kolagenovou maskou se zlatem.  Mořským kolagenem, anebo s aktivním uhlím.

Oživte vaši pleť v některém kosmetickém salonu, kde tuto proceduru nabízejí a probuďte svou pleť do jara, aby byla krásnější, jemnější, přitažlivější a především mladší. Budete si moci vybrat sérum s kyselinou hyaluronovou, nebo sérum s vitamínem C, kolagenové vypínací sérum, zlaté EFG proti vráskové sérum, reprogramační sérum, nebo sérum antioxidační s koenzymem Q10.

K čemu je dobrá zlatá kolagenová maska s obsahem skutečného zlata dobrá? Pomůže vám zvrátit oxidační poškození a uchovat vaší kůži mnohem déle pevnou, pružnou a samozřejmě mladistvou. Maska podporuje lymfatickou drenáž a krevní cirkulaci a tím dokonale odstraní toxiny a pročistí vaši pleť. Maska je především vhodná pro zralou pleť a pro pleť unavenou.

Vaše pokožka se po ní bude cítit jako znovuzrozená. Bílá maska s obsahem  přírodního mořského kolagenu reguluje vlhkost, vyhlazuje vrásky, vaší pleť rozjasní, dlouhodobě reguluje vlhkost a pak také napomáhá k tomu, aby se na vaší pleti neobjevovala pigmentace. Dále potom zlepšuje mikrocirkulaci a působí preventivně proti vráskám.

Bílá maska je vhodná především pro pleť mladší, pleť sušší a normální a pro pleť, která má sklony k pigmentaci. Černá maska, která obsahuje aktivní uhlí, dokonale absorbuje z pleti škodlivé látky. Pokud máte smíšenou a mastnou pleť, tak určitě sáhněte po masce černé.

Uvidíte, kolik toho pro svou pleť uděláte nanesením jedné masky na vaší pleť. Naše pleť potřebuje po náročném létě nutně vzpruhu, aby vypadala stále čerstvě a zdravě.