Lidé zkoušejí spoustu metod, jak se zbavit nadměrných kil. Někdo začne cvičit, druhý si upraví jídelníček, třetí zkouší nějaké léky a podobně. Mnozí většinou skončí stejně hladověním. Avšak není zdravé nechávat tělo v pocitu hladu, a proto je lepší zvolit detoxikaci.

Moje tělo je čisté

Pravdou je, že mnohdy i detoxikace znamená, že budete bez jídla, avšak při této kúře byste se rozhodně neměli cítit hladoví. Pravdou je, že mnoho odborníků říká, že očista těla je velice důležitá a zdravá, protože podporuje nejen krásnou postavu, ale hlavně pomáhá zlepšit i zdravotní stav, protože se zbavíte i škodlivých látek.

Na očistu stačí trocha čaje

Každý má jiný recept a postup na očistu těla. Samozřejmě, že to záleží na dané osobě, protože není důležitý způsob, ale to, aby se tělo opravdu pročistilo. Poslední dobou je velmi oblíbený nápoj, který tak trochu připomíná čaj. Má velmi unikátní složení, které je čistě přírodní, což znamená, že do svého těla nedáváte žádnou chemii, ale pouze látky z přírody. A jak víte, příroda je mocná čarodějka a dokáže opravdu mnohé. Tento detoxikační nápoj je složen z citronové šťávy, javorového sirupu a kajenského pepře, což jsou všechno silné a velmi zdravé suroviny.

V teple, čistá a ještě o pár kilo lehčí

Právě unikátní složení vaše tělo dokonale prohřeje, což prospívá hubnutí, ale také celkovému koloběhu těla. Dochází k rychlejší cirkulaci. A samozřejmě, že vašemu tělo dodává dostatek energie. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní složení, tak v žádném případě nedochází k narušení trávicího traktu ani jiných funkcí či orgánů. Naopak dokáže přispívat k rovnováze tkání a buněk a jejich rychlé regeneraci, takže se budete rázem cítit fit a plní energie – skoro jako byste o několik let omládli.

Hubnu a přitom je mi fajn

Detoxikační nápoj, který má složení z tolika vitamínů je samozřejmě i takovým malým lékem. Pravdou je, že vám může pomoci nejen se špatným spánkem, ale také zlepší vaši imunitu, takže se tolik nemusíte bát chřipky, angíny a podobným nemocem. Někteří dokonce říkají, že by mohl mít pozitivní vliv i na pleť a vlasy. Vlasy by měly být pevnější a pleť čistější, takže už jen tato změna bude ve vás vyvolávat mladší osobnost.

Jak dlouho se musím čistit?

Samozřejmě, že doba detoxikační kúry je jen na vás, nikdo vás nemůže do ničeho nutit. Avšak taková běžná a optimální délka trvání je týden až deset dní, což rozhodně není nic hrozného. A vy budete i po tak krátké době nadmíru spokojení, protože přijdete o pět až deset kilogramů své váhy, což jsou opravdu zajímavá čísla. Ale důležité je, že se nejedná jen o úbytek vody, ale opravdu se rozpouštějí tuky. Možná vám to teď nic neříká, ale ve výsledku to znamená, že i když začnete po očistě těla zase konzumovat svá oblíbená jídla, tak se nedostaví jojo efekt, ale váha vám zůstane stejná anebo se zvětší jen o nepatrnou část.

Myslete na své tělo a pročistěte si jej, nejen že přijdete o nějaké to kilo navíc, ale hlavně uděláte hodně pro své zdraví.