Německá kvalita, která vydrží dlouhé roky. Zábavným, jednoduchým a rychlým způsobem uděláte ze svého starého koberce zase koberec jako nový. Načechraný, barevný, čistý a voňavý. Manipulace s CleanMaxxem je jednoduchá jako s vysavačem, ale tento přístroj na mokré čištění koberců toho umí mnohem víc. V kombinaci s přiloženým čistícím šamponem a turbokartáči s H2O technologií vytáhne z koberců prach, zašednutí, zažrané skvrny a zároveň následnou vlhkost vysaje tak, že už stačí jen malé přirozené vyschnutí a je hotovo.

Koberec je hloubkově vyčištěn a výsledek je okamžitě viditelný.

Je to jednoduché!

Nádobky na vodu jsou tu dvě. Jedna je pro čistou vodu se šamponem, který snadno nadávkujete a dolijete daným množstvím vody. A druhá nádobka sbírá vodu „vyluxovanou“, špinavou. Přesně tak uvidíte, co všechno ve vašem koberci bylo.

Práci CleanMaxxu ulehčují kartáče, které koberec načechrají a jemně zapracují vodu se šamponem do koberce. Při pohybu kupředu se koberec mokrou cestou čistí, pracují kartáče, při pohybu k sobě se vysává voda a nečistoty a koberec za CleanMaxxem zůstává téměř beze zbytku suchý. Drobná vlhkost sama rychle vyschne.

Dostane se všude a rádi ho vytáhnete znovu

Robotický vysavač CleanMaxx má i dlouho přívodní šnůru, což činí manipulaci ještě pohodlnější. Parádně je koncipován i celý přístroj, takže nikde není nic, co by překáželo, nebo bylo těžké na práci. Co by někde překáželo a vadilo, takže si práci s ním velmi snadno oblíbíte. Přístroj samotný váží 8 kg, což je pro čištění větších ploch koberců také velmi pohodlné, zdaleka tak nedosahuje váhy těžkých profesionálních čističů na koberce.

Příjemná je i cena: nemusíte investovat desítky tisíc korun, za cenu kvalitnějšího obyčejného vysavače máte pomocníka, který doslova zrenovuje vaše koberce, ale i čalouněné vodorovné plochy, matrace, předložky a podsedáky. Ze všeho umí odstranit prach, mastnotu, chlupy od zvířecích miláčků, vlasy, běžný provozní prach, pyl i skvrny od barevných tekutin. Mokrý styl čištění je to nejlepší, co mohlo být pro koberce vynalezeno.

Vždy připraven, dlouhé roky k dispozici!

čističi koberců CleanMaxx dostanete také šampon, takže se hned můžete pustit do práce. Vystačí na několik použití a až vám dojde, snadno za pár desítek korun koupíte další, jiné balení v obchodě nebo drogerii. Krásně voňavý úklid se může stát návykovým, protože velkou výhodou je i to, že tento úklid koberce je absolutně bezprašný a nevíří prach.

Kartáče, které zpracovávání a čechrají kobercová vlákna jsou skryty ve spodní části a pracují společně s vodou. Špína je doslova vzápětí odsávána pryč a koberec zůstává téměř suchý a nádherně jemný na omak.

Hlavu si nemusíte dělat ani s kvalitou, je ověřená dlouhými léty a u nás máte i dvouletou záruku. A kdyby náhodou něco, na vyžádání od nás dostanete všechny náhradní díly.