By: Shannon Kringen

Krásné ruce jsou stejně důležité, jako udržovaná pleť, nebo vlasy. Abyste se mohla pochlubit opravdovou krásou vašich rukou, musíte o ně umět dobře pečovat. Jak se to naučit?

Dbejte na zdánlivé maličkosti!

Nehty jsou základ a tak je třeba se soustředit na nehty v první řadě. Máte dvě možnosti, mít nehty krásné a pěstěné a to vlastní a pokud se vám to nedaří, pak si nechte udělat nehty gelové, které vypadají velice pěkně. O nehty se pravidelně starejte. Svým nehtům dávejte výživu a gelové nehty choďte pravidelně doplňovat. Důležité je, aby všechny nehty byly stejně dlouhé a měly stejný tvar.

Ruce jsou základ!

 

Používejte kvalitní mýdla na ruce a taktéž si ruce pravidelně mažte krémy, které jsou k tomu určené. Krémů na ruce je celá řada. Jsou to krémy hydratační, zklidňující a ochranné, vyživující a pak také existují krémy, které jsou vhodné na pigmentové skvrny.

Pokud máte na rukou pigmentové skvrny, což se samozřejmě může stát také, tak je máte možnost vybělit. Nejen krémy na ruce je však třeba používat. Důležité je také starat se o nehtovou kůžičku. Je spousty žen, které si tuto kůžičku okusují a to samozřejmě nevypadá vůbec hezky. Zlozvyku se ale dá snadno zbavit.

 

 

O vaše ruce se můžete starat jednak doma a pak také můžete zajít do salonu, kde vám nabídnou několik typů zábalů, které vaše ruce zjemní a dodají jim dostatečnou výživu. Pokud máte velmi suché ruce, dopřejte jim peeeling, po kterém následně nanesete krém.

Péče, kterou jste dosud neměla

Uvidíte, co peeling dokáže za zázraky. Dokonce se prodávají i masky na noc, ke kterým si můžete koupit speciální rukavice a s těmi potom máte možnost spát. Ráno se nebudete stačit divit, jak nádherné vaše ručky budou. I když máte pocit, že stačí používat krémy, není tomu tak. Je potřeba se soustředit na více faktorů. Masky přinášejí také spousty vynikajících ú činků. Důležité je vědět, oč si vaše ruce říkají a co potřebují.