Lidé dnes utrácí spoustu peněz za kvalitní a zdravé jídlo a nápoje, kávu, bylinky na neduhy, obuv i spodní prádlo, avšak nepamatují na to, že je velmi důležité, abychom měli kvalitní sezení. Kancelářské židle a křesla dnes umí mnoho, co pro naše zdraví skutečně funguje.  Na trhu je velká nabídka různých křesel i židlí, vybírat můžete jak designově, tak materiálově.

Široká nabídka

Abyste měli dostatečnou možnost výběru, je důležité vědět, na který obchod se obrátit. Velmi dobrým partnerem pro tento případ, je e-shop ABstore. Najdete zde židle dětské rostoucí, do kanceláře, křesla, konferenční židle i křesla, pracovní židle, ale také podložky nebo područky pro rostoucí židle.

Je na vás, zda zvolíte variantu s kolečky nebo ne, každopádně k práci u PC se hodí nejlépe židle či křeslo s dostatečně vysokou opěrací částí i pro hlavu, nastavitelná výška sedáku i područek. Líbit by se vám mohl model Merens Eco, který má podhlavník. Navíc je nyní zlevněn z původní ceny 8 428 Kč na 7 329 Kč bez DPH.

Pokud potřebujete  jednací židli, líbit by se vám mohla např. Triton black, je jednoduchá, elegantní a decentní. I ji právě teď můžete koupit se slevou. Původně stála 1 442 Kč, nyní ji můžete mít za 1 254 Kč bez DPH.

Velkou předností tohoto e-shopu je, že nebudete platit dopravu, ať už bydlíte kdekoli v ČR. Navíc obce, školy, státní instituce a stálí zákazníci mohou platit na fakturu. U objednávek nad 10 000 Kč bez DPH, získáte slevu 500 Kč, nad 20 000 Kč bez DPH bude vaše sleva 700 Kč a při objednávce nad 30 000 Kč bez DPH dostanete slevu 1 000 Kč.

Neváhejte a vyzkoušejte nakoupit v e-shopu ABstore. Budete zajisté spokojeni, jako mnoho zákazníků, kteří zde nakoupili před vámi, a rádi se sem vrací.