Jak zhubnout boky? Boky zhubneme cvičením a dietou. Důležité je dodržovat obojí. Pokud se vám nechce chodit do posilovny, pak můžete běhat, i tímto boky zhubnete. Dobrý je také spinning, jež vám pomůže zhubnout jak boky, tak i stehna a nohy.

Cvičit můžete i doma

Cvičit můžete i z pohodlí domova a to na rotopedu, nebo výpady a to jak do stran, dopředu a dozadu. Výborné jsou také dřepy. Ať už budete cvičit doma, či v posilovně, nebo si zvolíte jiný druh cvičení, rozhodně nezapomínejte správně se stravovat. To je velice důležité.

Před cvičení je dobré užít přípravek spalovač tuků, ten proces hubnutí urychlí a vám půjde hubnutí snadněji. Pokud máte zahradu, na které je potřeba v létě sekat tráva, vezměte do ruky strunovou sekačku a uvidíte, jak krásně se procvičíte a ještě odvedete kus dobré práce. I tímto způsobem lze zhubnout boky.

Boky rozhodně nezmizí mávnutí proutku, je to otázka týdnů i měsíců, kdy budete muset pro sebe něco dělat. Vynikající jsou také lehy sedy i ty můžete cvičit doma a nemusíte nutně navštěvovat posilovnu. Pořiďte si fitness míč, který sice zabere nějáké to místo, ale cenově vás rozhodně nezruinuje a v hubnutí velmi dobře pomůže.

Aby pro vás nebyl fitness míč doma překážkou, tak pokud zrovna necvičíte, využijte ho i při sezení. Výborná věc na boky je také cvik s tyčí, kdy můžete vzít doma třeba i koště, položíte jej na ramena, lokty zapřeme o tyč, kterou na konci uchopíte a v sedě se otáčíme do stran.

Pokud budete užívat doplňky stravy při vaší touze zhubnout boky, pak jistě díky těmto doplňkům bude vaše hubnutí rychlejší a intenzivnější. Na trhu je celá řada těchto doplňků, ale pozor, co funguje u jednoho, nemusí nutně fungovat i u dalšího. Proto doporučujeme zkoušet a hledat.

Nejlepší je využít při hubnutí služby výživových poradců, protože každý z nás je jiný a každý potřebuje individuální přístup. Určitě ve svém městě každý alespoň jednoho takového poradce máte a tak nebude těžké se s ním spojit a vše prokonzultovat.