Stále více žen dává v dnešní době přednost nezávadné bio kosmetice, která je pro tělo to nejlepší, co mu můžeme dopřát. Milé ženy, vybírejte kosmetiku zejména bez konzervantů, přídatných látek a složek, které nedovolují pokožce volně dýchat. Jen tak bude vaše pleť vypadat zdravě a bude i správně hydratovaná. Důležité je ovšem vědět, jaké přípravky dávají vašemu tělu to nejlepší, co právě potřebuje. Zda je potřeba například větší ošetření po nadměrném slunění či dodání hydratace, anebo naopak výživný krém, jež pokožce dodá všechny potřebné vitamíny a minerály.

Po náročném dnu nezaškodí chvilka relaxace

Každý si ji můžeme představit jinak. Ženy si zpravidla spojují své chvilky volna s pojmem péče o tělo. Pro tento okamžik zpravidla vyrovnají na okraj vany tělová mléka s jemnou vůní, aby si po koupeli mohly zvolit dle své nálady právě to, na které mají chuť… V zástupu přípravků pro krásné chvilky nemůže chybět ani sprchový gel, a doslova extází báječné relaxace se stávají bomby do koupele. Ženy si umí vychutnat skvělou horkou koupel plnou bohaté nadýchané pěny. Samozřejmě, že většinou ani nechybí mihotavý svit svíčky či vůně oblíbeného přírodního olejíčku nakapaného do aromalampy.

Oddejte se krásným vzpomínkám a dovolte si odpočinout…

Odmění se vám skvěle vyzařující pokožkou, neboť po báječné koupeli ji ošetříte vaším oblíbeným tělovým olejem či tělovým mlékem. Relax dodá kůži zdravý nádech. Znásobíte ho právě použitím přírodní kosmetiky, jež opečuje vaše tělo s láskou přírodních esencí a olejů. Díky jim účinně zregeneruje nejen vaše tělo, ale i mysl. A v duši se usídlí úsměv, kterým oblažíte své milé. Používejte jen takové přípravky, které vám dělají radost.

Top produkty – tuhá mýdla

Ruce jsou naší vizitkou, a proto využijte tuhá mýdla bez parfemace vyrobené z přírodních látek. Ať to je vláčná aloe vera, rozmarýnový či pomerančový olej, božské maliny či oblíbená top vůně levandule. Pro vyznavače ayurvédy je v nabídce i peelingové ayurvédské mýdlo Banwelgeta. Je vyrobené ze stejnojmenné rostliny, která pomáhá opět regenerovat pokožku.