Na jaře přichází příležitost pro odlehčení jídelníčku a lehkou detoxikaci těla včetně shození pár přebytečných kilogramů nabraných během zimního lenošení a odpočinku. Kromě správné stravy a přirozeného pohybu mohou pomoci i vhodně zvolené doplňky stravy. Po čem konkrétně sáhnout? To se dozvíte v tomto článku.

Odlehčený jídelníček

V první řadě je důležité během jarní očisty organismu odlehčit jídelníček. To v praxi znamená zařadit více ovoce, zeleniny a vyhýbat se tučným a smaženým jídlům. Skvělou volbou jsou kvalitní ovocné šťávy nebo smoothie. Nezapomínejte ani na zdroje bílkovin pro dostatečnou energii k pohybu. Počasí je totiž stále hezčí a pobyt na čerstvém vzduchu dokáže doslova zázraky.

Kvalitní doplněk stravy se spirulinou a chlorelou

Pro zdravé trávení, jako ochrana před únavou a za účelem doplnění minerálních látek je vhodné užívání přípravku Spirulina + Chlorella + Prebiotikum. Zde je ve formě tablet koncentrovaná síla těchto mořských řas s přídavkem inulinu pro podporu činnosti střev. Doporučené dávkování je 2 až 4 tablety.

Velkou výhodou je fakt, že doplněk stravy se spirulinou a chlorellou snadno nakoupíte přes internet za skvělou cenu. Tyto přírodní produkty představují skvělý způsob, jak pomoci kráse i zdraví a nastartovat tělo po zimě i jiné fyzické či psychické zátěži. Až navštívíte stránky internetové lékárny, nezapomeňte se podívat na další sortiment, jestli nevyužijete i další doplňky.

Vhodné i pro vegany

Pokud dáváte přednost veganskému stravování, většinou to znamená zvýšenou potřebu příjmu důležitých minerálů a vitamínů, které je vhodné doplnit například ve formě doplňků stravy. Na internetové lékárně najdete pestrý výběr různých přípravků, které mají optimální složení a jsou vyrobeny z čistě veganských surovin.