Moderní zubní lékařství zažívá velký rozvoj, objevuje se stále více nových přístrojů a především pacientům se dostává stále sofistikovanější péče. Dnes už to není jen o vstupní prohlídce a následných nucených návštěvách, kterých se všichni tolik bojí. Je to trochu o něčem jiném, ale rozdíly mohou být veliké. Zubař Praha– Dentální klinika Prague Dental Clinic patří u nás nesporně k tomu nejlepšímu. A jaká je nabízená péče? Velmi komplexní, zahrnuje vlastně vše, co je možné pro vaše zuby udělat.

stevepb / Pixabay

Dentální hygiena je základ

Základem kvalitního chrupu ovšem není zubní lékař a metody, které používá, ale dentální hygiena. Ve zmiňované klinice vám bude již na začátku vyhotoven profil zubů na základě rentgenu a také vnitřní speciální kamery, následně vše se svým lékařem budete konzultovat, především pak metody čištění, a co vlastně děláte špatně. Velmi důležitá je zde například volba kartáčku. Dentální hygiena Praha vám poslouží k určení dokonalého typu nejen kartáčku, ale také pasty, naučíte se vhodné techniky čištění.

Záchovná stomatologie

Stomatolog Praha toho ale nabízí mnohem více. Kromě komplexního vstupního vyšetření, pak je možné nechat si zuby narovnat, vybělit, nahradit nebo opravit. Díky velmi dobře vybavené stomatologii Praha a také laboratoři, mohou lékaři pracovat jako skuteční vědci, což se také následně projeví na kvalitě vašeho chrupu.

Rovnátka

Je libo taková rovnátka, za která se nebudete muset stydět? Zvolte si službu rovnátka Praha na zubní klinice, která pomůže všem. Tým lékařů, kteří patří ke špičce v oboru, se o vás dokonale postará a budete se cítit jako doma. A to ani nemluvíme o tom, že všechny zákroky jsou bezbolestné.

Zubní implantát- stojí to za to?

Možná si kladete otázku, jestli i pro vás se bude hodit ona skvělá a tolik vychvalovaná náhražka, která je stále poněkud nová, ale více a více dostupná také těm, kteří si nemohou dovolit vydat za své zuby až tolik peněz. Zubní implantáty Praha vám dají pocit, že máte nový zdravý zub.