Také jste se dostali na vlnu přírodních přípravků a jste za to rádi? Stále více lidí se uchyluje k odkládání kosmetiky plné chemie. Chceme, abychom se mohli na kosmetiku spolehnout a po přečtení složení nenašli látky, které zdraví naopak škodí. Zde jsou tipy na produkty, které podpoří vaši krásu a pozvednou sebevědomí.

Ciťte se krásně a buďte krásní

Kdo z nás by nechtěl vypadat stále pořád dobře. Bez vrásek, povislé pokožky, s pevnými tvářemi, plnými rty… Jenomže stárnutí je jev, který nelze zastavit. Je ale fakt, že jej můžete poměrně lehce zpomalit.

Doslova rozzářit vás může používání opuncie. Lépe řečeno používání Opuncie fíkové v podobě oleje. Jde o přírodní lifting, který pomáhá znatelně omladit pleť, vyhladit vrásky a dodat pleti pružnost, která ji pomalu, ale jistě opouští. Olej je za studena lisovaný ze semen plodů. Na 10 ml oleje, který si můžete v lahvičce v e-shopu nakupzdrave.cz koupit, bylo použito 8 kg plodů Opuncie fíkové.

Používá se na omytou a vysušenou pleť nebo jinou část těla, kterou chcete opečovávat. Naneste pipetou, která je součástí balení, pár kapek oleje a rozetřete. Používat se má pravidelně, alespoň 1x denně nebo dle potřeby pro dlouhodobé účinky. Už po prvním týdnu si všimnete prvních výsledků. Určitě budete potěšení, že se olej rychle vstřebává a nezanechává mastný film na pokožce.

Boj proti vráskám

Abyste byli krásní, pomůže retinol. Ten je také určen k péči o pleť. Obnovuje texturu pleti a znatelně ji omlazuje. Zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek, redukuje pigmentové skvrny, což oceníte zvláště ve vyšším věku, kdy začínají pigmentové skvrny vznikat nejen na rukou.

Používat byste jej měli večer na očištěný obličej, dekolt, krk nebo jinde na pokožku. Pro okolí očí je dobré jej kapnout do očního krému a na noc nanést.

Přesvědčte se používáním sér a olejů, jak účinně se dá přírodní cestou bojovat s časem a jeho vlivem na naši pokožku. Budete jistě velmi mile překvapeni.