Stejně jako je každý člověk jiný, existují i různé typy pokožky. Některá je suchá, jiná velmi citlivá. Každý typ pleti potřebuje speciální péči, která bude šetrná a vyživující zároveň.

Ekologická kosmetika NAOBAY

Výrobce přírodní kosmetiky NAOBAY pochází ze Španělska, ze země zalitého sluncem. Zaměřuje se na výrobu přírodních kosmetických produktů, které jsou opatřené mnoha ekologickými certifikáty, které značce zaručují vysokou kvalitu.
Produkty obsahují vysoký podíl organických látek, jež pečují o každý typ pokožky. Ve značné míře jsou omezeny syntetické látky způsobující alergické reakce. Přírodní oleje a rostlinné výtažky pleť regenerují a vyživují. Kosmetická značka NAOBAY používá dřevěný obalový materiál, takže příliš nezatěžuje přírodu.

Kosmetická řada DETOX

Řada DETOX od NAOBAY je perfektní pro pročistění unavené pleti. Naše pleť je každý den vystavována nežádoucím vlivům jako je smog, prach nebo stres, které neblaze působí na pokožku – ucpávají póry, způsobují předčasné stárnutí pleti apod. Řada DETOX obsahuje 20 různých přírodních látek a 11 organických olejů, které společně do hloubky pročišťují pleť, okysličují ji a zklidňují.

Vyčerpané pleti vrátí svěžest čistící pěna DETOX, která z účinně odstraní nečistoty, a dokonce i odolný make-up. Detoxikační pěna navrátí pleti její přirozenou pružnost a dodá jí potřebné živiny. Pěna má krémovou strukturu a její složení je velmi lehké, proto pleť nijak nezatěžuje. Obsahuje extrakt z citronu, který zmatňuje, extrakt ze zázvoru, který zlepšuje prokrvenost a výtažky ze zeleného čaje, jež působí jako antioxidanty, chrání pleť před předčasným stárnutím a mají hydratační a zklidňující účinky.

Přírodní bio kosmetika – pohlazení pro každý typ pokožky

BIO kosmetika se vyznačuje lehkým složením na bázi organických látek, které nezatěžují životní prostředí ani pokožku. Produkty mají lehké složení, příjemnou přírodní vůni a skvělé účinky. Většina přírodní kosmetiky ekologicky zpracovává i obaly a díky tomu nezatěžuje přírodu kolem nás.
Přírodní kosmetika obsahuje minimum chemických a syntetických látek, díky čemuž nepůsobí těžce a je vhodná pro každý typ pokožky.