By: David Merrett

Ňadra a hýždě patří snad u každé ženy k nejpřednějším partiím. Bez nich by většina z žen ztratila sebeúctu a částečně i chuť do života. Každá žena chce mít zejména tato místa hezká, a ukazovat je světu …zejména mužům. Ne vždy to však příroda všem dovolí. Obvykle sice dochází k úpadku těchto partií až ve vyšším věku …jsou ovšem i případy, kdy k němu dojde již dříve. V těch horších případech se tyto partie ani nevyvinou tak, jak by ženy či dívky chtěly.

Plastika?

Pro zpevnění ňader nemusí žena hned běžet na plastickou chirurgii a podstupovat drahou, náročnou a rizikovou operaci, která by ji udělala krásnou. Navíc existuje i velké procento žen, které takovéto operace odsuzují …na druhou stranu je však spousta žen, které udělají pro svou krásu cokoliv …i když by to do nich ostatní neřekli. Namísto plastiky jistě mnohé z žen uvítají přírodní cestu, ze které se může časem stát třeba i každodenní hobby.

Přírodní cesta

I když pro nepřeberné množství žen nemyslitelné, pro některé naopak samozřejmé. Cvičení …přírodní a zdravá cesta, jak nejenom zpevnit své tělo, ale zároveň tím i zlepšovat svou kondici …zdraví. Zejména zpočátku to ovšem rozhodně chce nutit se, neboť téměř nikdo necvičí zpočátku rád. Později se však může stát právě cvičení Vaším léčitelem stresu, aktivitou, ke které se budete rádi vracet každý den, neboť budete vědět, že děláte něco dobrého pro své tělo.

Motivace

Největší motivací pro každou ženu je dozajista zájem mužů …a už pouhé ohlédnutí se za ženou, jí značně zvýší sebevědomí, a ihned se cítí krásnější, chtěnější a obdivovanější. Je však velmi nutné tento příjem zájmu regulovat a nezpychnout, protože právě namyšlenost by se projevila, byť byste ji skrývali, a veškerá Vaše krása by mohla být najednou u spoustu mužů tu tam. Navíc tím jistě uděláte i něco pro svého partnera, který si Váš bude třeba o to více cenit …pokud si Vás však cení pouze kvůli vzhledu, je to špatné.