By: Andreanna Moya Photography

Koho z nás by občas nebolela záda, nebo za krkem, obzvláště pokud máme takové zaměstnání, které vyžaduje dlouhé sezení, nebo třeba práci s počítačem. Záda však, ale také mohou bolet i toho, kdo, vykonává fyzicky náročnou práci a to například zedníky, pokrývače, ale také třeba pokladní v supermarketu, kadeřnice, protože právě oni stojí celý den na nohou a jejich práce je velmi náročná.

Proto, aby si vaše tělo dokonale odpočinulo a zregenerovalo se, je vhodné něco pro sebe udělat. Vibrační a masážní podložka Medisana je vhodná jak domů, tak i do auta. Pokud tedy trávíte hodně času za volantem, jistě tuto podložku oceníte právě zde.

Vibrační podložku si můžete umístit kamkoliv, na židli k počítači, do křesla, do auta a všude tam, kde sedíte delší dobu. Tento výrobek příjemně prohřeje vaše unavené svaly a díky třem vibračním stupňům vibrací, které si můžete nastavit sami podle toho, co vám bude nejpříjemnější, uvolníte napětí a zatuhlost. Relaxovat můžete kdekoliv, kde se dá sedět. Velmi ulevíte krční páteři a zádům. Produkt má čtyři masážní zóny a ty můžete kombinovat, jak sami budete chtít. Je to velmi snadné a uvidíte, že vám to udělá jedině dobře. Masírovat tak můžete jak krk, tak záda a také sedací část, včetně zadních stehen.

Masáž je velmi příjemná a to především proto, že podložka disponuje pěti vibračními motory a také funkcí intenzivního tepla, jež vás příjemně prohřeje. Teplo lze využít i bez masáže, takže v zimním období určitě oceníte to, že se například v autě, velmi rychle zahřejete. Nebo se zahřejte, pokud přijdete z venku i bez toho, abyste si museli napouštět teplou vanu. Nastavení si zvolíte na ovladači, který je k podložce přidělán kabelem a tak nehrozí, že jej někam založíte a budete jej muset hledat. Tento produkt se hodí snad každému a můžete jej věnovat i jako dárek, protože není snad nikdo, kdo by si nechtěl čas od času zpříjemnit den masáží, nebo se příjemně prohřát.