Už vám dochází fantazie a stále si lámete hlavu, co ke snídani, obědu a večeři? Nezoufejte, právě pro vás máme ideální tip – stolní mixéry od značky Sage vám pomůžou snadno a hravě vykouzlit zdravý pokrm pro každou příležitost plný vitamínů, vlákniny a všeho dobrého, co vám dodá energii.

Stolní mixér Sage SBL820 the Q a stolní super mixér Sage SBL920 the Super Q jsou profesionálové ve své kategorii. Jsou vybaveny vysoce výkonným motorem – SBL820 o příkonu 2400 W a SBL920 1800 W, který jim umožňuje snadno a rychle připravit celou řadu pokrmů. Například z mandlí mandlové mléko, z buráků burákové máslo, lahodné a krémové zelené smoothie, zdravé mražené dezerty, zeleninovou polévku. Dokonce s jeho pomocí namelete i mouku! Nožový systém dosahuje při plném zatížení rychlosti 300 km/h a díky zmíněné rychlosti a jedinečnému tvaru nádoby dokáže zpracovat jakékoliv potraviny v libovolné kombinaci. Navíc nemá tzv. mrtvá místa, kde by potraviny mohly uvíznout.

Oba dva modely jsou kompatibilní s vakuovým nástavcem Sage SBL002 the Vac Q. Vakuové prostředí je totiž považováno za nejdokonalejší metodu k rozmixování potravin a zužitkování maximálního množství enzymů. Pointou je, že díky vakuu jsou v hotovém drinku všechny ingredience smíchány, a i po delší době nenastává oddělení těžší tekutiny od lehčí pěny. Výsledkem jsou barevnější a jemnější nápoje se strukturou doplněnou o mikrobublinky. Nástavec se automaticky vypne po odsátí maximálního množství vzduchu z nádoby a snadno se nasadí na víko nádoby mixéru.

Modely jsou vybaveny odolnou nádobou o objemu 2,0l z Tritanu (Kopolyester Eastman Tritan), která je bez BPA a vyznačuje se vysokou odolností. Díky tomu se mohou opakovaně mýt v myčce a jsou odolné proti nárazu a poškrábání. Mixéry mají intuitivní ovládání na podsvíceném displeji, ochranu proti přetížení, úložný prostor pro přívodní kabel v nerezové základně a pěchovadlo. Praktické víko s vyjímatelným vnitřním víčkem umožňuje přidávání ingrediencí během mixování.

Mixér Sage SBL820 má 5 elektronických rychlostí: mix, chop (pro přípravu salsy a dipů), blend, puree (pro ořechová másla) a mill (na mouku). K tomu je vybaven 4 přednastavenými programy: Pulse/Ice Crush na drcení ledu, Smoothie pro jemnější ovocné smoothie, Green Smoothie pro zdravé zelené smoothie, Soup pro krémové polévky. A nakonec i tlačítko Auto Clean.

Super mixér Sage SBL920 má 12 rychlostí, a kromě výše zmíněných funkcí ještě program pro Frozen Dessert. Pro ještě přesnější nastavení rychlosti slouží kruhový ovladač. Navíc kombinuje 2 výrobky v jednom: standartní mixér a smoothie mixér s malou nádobou vhodnou na cesty. Je to hrnek na smoothie s víčkem o objemu 0,7l, vyrobený rovněž z Tritanu. Praktický displej ukazuje aktuální nastavení mixéru, zobrazení doby načítání a odpočítávání. Je usazen na robustní kovové základně, která zajišťuje tichý chod bez vibrací.

Doporučená cena modelu Sage SBL820 je 10990 Kč.

Doporučená cena modelu Sage SBL920 je 14990Kč.

Doporučená cena modelu Sage SBL002 je 1100 Kč.

 

 

O značce Sage:

Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz.