By: Samuel Johnson

Trpíte oční vadou? Nebo jejich více sloučeními? Pak určitě víte, že máte ve srovnání s lidmi mající zdravý zrak mnohem ztížené vidění i celkový pohyb. Nyní vám však může pomoci oční kliniky Duovize.cz, která uzdravuje v průměru až 9 z 10 klientů a může jim dopřát lepší vidění a tím hlubší požitek ze života.

Co vše pro vás Duovize udělá?

DuoVize – http://www.neovize.cz/jake-jsou-ocni-vady-a-onemocneni/ nabízí komplexní péči a vyšetření očí. Zaměření najdete v oblasti refrakčních vad oka, léčbě zeleného a šedého zákalu, při léčbě onemocnění sítnice a sklivce, nebo třeba keratonu.

K refrakčním vadám patří dioptrické vady oka, jež mají za vinu horší vidění. Většinou jsou dobře řešitelné díky brýlím nebo kontaktním čočkám. Neúčinnějším a hlavně trvalým řešením je to chirurgické!

Můžeme zde zařadit krátkozrakost, která je nejvíce vyskytována mezi pacienty a často se projeví už u dětí. Někdy se jedná o lehkou vadu, někdy ale může dosáhnout až k těžké a progresivní vady. Dalším typem je dalekozrakost. Ta znamená špatné vidění na krátkou vzdálenost, a jíž nemusí rodiče u dětí v nízkém věku vůbec poznat. Pak se opět projeví kolem 40. roku věku.

Oční vadou je i známý astigmatismus, který zjednodušeně znamená to, že se oko nepodobá kouli, ale vajíčku. Je tedy nekvalitně zaostřeno a je nutné nosit brýle. Často se tato vada pojí s další oční vadou.

Na klinice ale najdete i léčbu šedého zákalu neboli katarakty, které je způsobeno především věkem. Postihuje jedince kolem 65. roku věku a později. Další pomoc je poskytována pacientům se zeleným zákalem, který je velmi závažný a zákeřný. Jeho počátek je často skrytý a projeví se třeba pozdě, při trvalém postižení zraku. Tady jej však dovedou rozeznat dříve! A dalším typem očního onemocnění, které tady léčí je onemocnění sliznice!

Další informace a podrobné kontakty najdete na adrese http://www.duovize.cz/jake-jsou-ocni-vady-a-onemocneni/. Buďte i vy spokojenější a žijte díky lepšímu zraku lepší život! Díky této oční klinice vám to bude téměř jistě umožněno!