Léto nám pomalu mává na odchod. Podzim je zde s plnou svojí krásou nádherně zbarvených stromů v lesích i v alejích měst. Bohužel součástí podzimu nejsou pouze radosti, ale také starosti, které s sebou přinášejí plískanice a sychravé počasí. To nedá na sebe příliš dlouho čekat. Naše imunita opět dostane na frak. Jak se účinně bránit proti útokům všech těch bacilů a virů?

Zvyšte si imunitu pomocí Gravioly Plus

Nejjednodušší cestou, jak odolat náporu nemocí, je otužovat se. To má příznivý vliv na naši imunitu. Někdy ovšem ani toto nestačí a je třeba si vypomoci potravinovými doplňky, které imunitu pomáhají zvyšovat. Jedním z nich je i novinka na trhu – Graviola Plus. Jedná se o výtažek z plodů stromu láhevníku ostnitého, jenž roste v teplých oblastech Střední a Jižní Ameriky.

Listy a semena stromu tamní obyvatelé dlouho používali jako přírodní prostředek proti parazitům a vysokému krevnímu tlaku. Odvar z listů gravioly působí proti zánětům a na oteklé nohy a nezralý sušený plod je výborným prostředkem proti průjmům. Vzhledem k těmto léčebným účinkům je graviola vědecky testována v různých světových laboratořích.

Doplněk stravy Graviola Plus obsahuje také vysoké procento vitamínu C, jenž společně se zinkem přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání buňky před stresem. Vitamín C zároveň působí jako významný činitel v boji proti únavě a vyčerpání.

Jak se Graviola Plus užívá?

Pokud se chcete včas připravit na nadcházející sychravé počasí, pořiďte si do zásoby doplněk stravy Graviola Plus. Stačí 2 až 3 kapsle denně, abyste svoji imunitu ochránili před nepříznivými vlivy. Jedno balení obsahuje celkem 60 kapslí a vystačí vám tedy na 20 až 30 dní. Graviola Plus není určená dětem a je také nevhodná pro těhotné a kojící ženy. Vždy je třeba mít na paměti, že potravinový doplněk není určený jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.