jashjaghaah

V zimní sezóně na nás útočí nejrůznější viry a bacily. Napadají náš imunitní systém, ohrožují ochrannou funkci dýchacích cest. Výsledkem jsou nepříjemné virózy, chřipky, angíny a nachlazení. S ním jsou spojené nežádoucí projevy ve formě rýmy, horečky, bolesti hlavy, krku a kloubů. V pomyslném žebříčku ovšem vede kašel, kterého je leckdy velmi obtížné se zbavit.

5v1 proti vlhkému kašli

Vlhký kašel vyznačující se nadměrnou produkcí hustého hlenu nás dokáže pěkně potrápit. Vysilující je hlavně v noci, když ležíme ve vodorovné poloze. Hlen stékající do nosohltanu nás totiž nutí ke kašli. Řešením je polohovat polštář, aby došlo ke zvednutí horní části těla. Dále pak dostatečná vlhkost vzduchu, zvýšení příjmu tekutin a časté větrání. A hlavně, vlhkého kašle se rychle zbavíme díky mukolytikům. Jedná se o léky ředící hlen, čímž usnadňují jeho vykašlávání.

Nejpoužívanějším mukolytikem je ambroxol, který naleznete v osvědčeném přípravku Ambrobene. Tento sirup na kašel dokáže rychle a efektivně rozpustit hlen, a tím podpořit vykašlávání. Navíc zklidňuje podrážděné průdušky a současně stimuluje obranyschopnost cest dýchacích. V neposlední řadě přispívá k účinnému vstřebávání antibiotik.

Ambrobene sirup

Je zaměřen jak na akutní, tak na chronické onemocnění dýchacího systému. Sem spadají i záněty průdušek, hrtanu, průdušnice a vedlejších nosních dutin. Sirup Ambrobene je určen dětem od narození, dospívajícím a dospělým. Má sladkou malinovou příchuť, proto při dětském užívání nevznikají žádné potíže.

Pokud vám užívání sirupu nevyhovuje, můžete si vybrat jiné léčivé přípravky na stránkách http://www.ambrobene.cz/. Pod značkou Ambrobene naleznete roztok určený k perorálnímu podávání i k inhalaci, tablety a tobolky s postupným uvolňováním. Všechna uvedená léčiva mohou užívat i děti.