Která žena by se nebála toho období, kdy přichází menopauza. Nejen, že je tato věc nepříjemná po psychické stránce, ale samozřejmě se objevují i momenty, které nejsou příjemné ani po stránce fyzické.

Projevy jsou takové, že ženě začne vynechávat menstruace. Již nyní je nutné konzultovat celou situaci s lékařem a nechat si předepsat léky, které jsou vhodné k tomu, aby potlačily nepříjemné příznaky. Léky jsou buď na lékařský předpis, nebo je možné koupit si osobně přírodní přípravky v lékárně, nebo potom přes internet.

Co menopauzu provází?

Menopauza přichází v období mezi 45 až 50 lety věku ženy a provázejí jí pocity mdloby, přibírání na váze, můžete také čelit inkontinenci, změně nálad, depresím a úzkostem, výkyvům nálad, můžete na sobě pozorovat ztrátu chuti na sex, připadáte si nepřitažlivá a to způsobuje také fakt, že se odmítáte milovat… Příznaků je mnoho a je třeba s nimi umět bojovat účinnými léky.

Léky, které dostanete bez lékařského předpisu, jsou většinou přírodní a nemají vedlejší účinky, nevýhoda je, že si je hradíte v plné výši. Léky na předpis jsou pak jen s menším doplatkem a jsou intenzivnější. Obojí ale funguje a jistě vám to pomůže.

Ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybíráme a vytváříme nové přípravky, které uvádíme na trh. Ne o každém preparátu, který je v současnosti na trhu v českých lékárnách, můžeme říci, že by prošel náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které u našich přípravků vyžadujeme.

Bez léků se nejspíš neobejdete

V mnohém totiž pomůžou. Pokud budete chtít být zen léků, budete čelit všem nepříjemným příznakům a to rozhodně není nic, o co byste měla stát. Proto raději sáhněte buď po přírodním přípravku, který si sama můžete diskrétně objednat domů bez toho, abyste jej musela žádat v lékárně, nebo se o svých problémech poraďte s lékařem.

Každá žena si tímto obdobím projde stejně tak, jako si projde obdobím puberty. Stejně tak, jako přijde první menstruace, přijde i menstruace poslední. Znamená to, že již nejste v plodném období, což už ale většinou nejspíše neřešíte, protože s největší pravděpodobností již děti máte.