By: ND Strupler

V dnešní době je již standardem, abychom měli hezký a pravidelně ošetřovaný chrup. Jestliže patříte k těm, kdo potřebují najít nového zubaře, nebo hledáte spolehlivou stomatologickou kliniku, kde najdete pomoc, profesionální přístup a odborníky na svém místě, ve všem vám vyhoví zubní lékaři ze Zubní kliniky v Brně.

Uvolněte se a odcházejte se zdravými zuby

V zubní klinice Louda Brno vás přivítá ochotný personál, příjemné prostředí i moderně vybavené ordinace, ve kterých se budete cítit jistě, a nebude vás nic stresovat. Lékaři mají dlouholetou praxi a pacientům doporučí ideální řešení jejich konkrétního případu. Uvidíte, že se pro jejich osobní přístup, citlivé jednání a pocit bezpečí budete do ordinací ZK Louda rádi vracet.

Jednoduché objednání

Rozhodnete-li se pro využití služeb ZK Louda, vězte, že k 1. Vyšetření se můžete nezávazně objednat. Společně proberete možnosti, kterými by vám zubař Brno mohl pomoci. Vstupní prohlídka je naprosto bezbolestná, nemusíte se ničeho bát. Dojde “jen“ k zjištění aktuálního stavu chrupu za pomoci odborníků i moderního vybavení. Správnou prevencí se tak dá předejít drahým a zbytečným zákrokům v budoucnosti.

Objednání se je možné telefonicky na tel. čísle 545 176 666 nebo můžete vyplnit pár základních údajů o vás na stránkách www.brno.louda-zk.cz a vyčkat na telefonát, kterým se s vámi ZK spojí. Zvolit si můžete dokonce i čas, ve kterém vám mají zavolat.

Prohlédněte si prostory na webových stránkách

Na stránkách Zubní kliniky Louda Brno, si můžete prohlédnout bohatou fotogalerii jejích prostor. Seznámíte se s prostředím a bude se vám do něj vstupovat snadněji.

Co vše pro vás udělají

Obrátit se zde můžete s jakýmikoli problémy. Ať už máte zubní kaz, zánět dásní, potřebujete upevnit odlepenou zubní korunku, informovat se na ceny zubních implantátů, dentální hygienu, bělení zubů či další. V prostorech kliniky se nachází i zubní pohotovost.

Získejte kvalitního, profesionálního a spolehlivého zubního lékaře, se kterým budete spokojeni a který se rád postará o váš hezký úsměv.