Věnujete se silovým sportům? Trápí vás nedostatek energie? Nebo jste překročili hranici třiceti let a zdá se vám, že je třeba pustit se do boje s projevy přibývajícího věku? Vyzkoušejte bulharský tribulus.

Nenápadná rostlinka s řadou příznivých účinků

Tribulus terrestris, česky kotvičník zemní, roste nejen v Evropě, ale také v Asii, Africe, Americe i Austrálii. Tribulus terrestris miluje sucho. Dobře se mu daří zejména ve stepích a na písčitém podloží. Často ho najdeme na rumištích, u cest, na loukách, dokonce i na písečných dunách přímo u moře. V mnoha zemích světa je využíván jak v lidovém léčitelství, tak i ve farmaceutickém průmyslu.

Blahodárné účinky hlavně pro muže

Tentokrát by měli zbystřit hlavně příslušníci silného pohlaví. Ano, bulharský tribulus je určen hlavně pro ně. Tato nenápadná bylinka se žlutými kvítky totiž dokáže podpořit tvorbu testosteronu, jejíž schopnost s přibývajícím věkem postupně klesá. Řada mužů po čtyřicítce a stále častěji dokonce již po překročení třicátého roku života začíná cítit pokles energie a libida. Tyto problémy má na svědomí právě nedostatečná hladina testosteronu.

Bulharský tribulus vám pomůže dostat se do formy

Užívání extraktu z kotvičníku urychluje regeneraci organismu a posiluje obranyschopnost. Usnadňuje tvorbu svalové hmoty, podporuje vytrvalost a optimalizuje spalování tuků. Bulharský tribulus je vhodným doplňkem stravy pro sportovce. Ocení ho zejména kulturisté, vzpěrači a všichni, co se věnují silovým sportům. A navíc povzbuzuje libido.

Proč je bulharský tribulus výjimečný?

Bulharský tribulus obsahuje až 60× více steroidního saponinu Protodioscin než kotvičník z ostatních částí světa. Proto jsou jeho účinky unikátní. Nejvyšší obsah účinné látky na trhu má Vemoherb bulharský tribulus.