Být single je vyhovující stav jen malému množství osob. Je fakt, že v určitých životních obdobích, např. po dokončení střední či vysoké školy, při nadměrném zaneprázdnění, rozchodu, který jsme doposud nepřekonali atd. je život o samotě na několik měsíců příjemný, žádoucí. Ovšem většina z nás má rádo život ve dvou, mít s kým trávit čas, mít se na koho těšit, moct si s ním popovídat o všem, co život přináší…

Jsme-li ale pracující, na párty nechodíme ať už kvůli odpočinku, nebo vyššímu věku, nemáme mnoho příležitostí, kde se seznámit, hledání protějšku může být poměrně těžké. Nejjednodušším způsobem, jak to vyřešit, je pohledat muže či ženu života na internetové seznamce. Umožňuje jednoduché seznámení s velmi dobrým předpokladem pro úspěch.

Podle čeho vybírat

Na seznamce můžete vybrat různé filtry, kritéria, nebo jednoduše zadat, co požadujete. Zvažte, zda vám vyhovuje mladší či starší protějšek, jak má být vysoký, zda je pro vás důležité vzdělání a stav, příp. odkud má být.

Co je ale nejdůležitější, je jaké koníčky a zájmy má, abyste mohli trávit čas spolu a aktivity vás bavily. Stejně tak podstatné je vědět, co od života čeká a máte-li společný cíl, na kterém budete pracovat. Těžko si budou rozumět ti, kdo chtějí, a naopak nechtějí děti, ti, kdo potřebují a chtějí žít v domku nikoli v bytě, protože tam se „dusí a naopak, nebo třeba cestovatelé s těmi, kdo rádi „nevytáhnou paty z domu“.

Poraďte se v psychologické poradně

Jsou i seznamky, které nabízí možnost poradit se v psychologické poradně. Je to velmi praktické, taje psychologie nám pomohou vyřešit mnohé dotazy ať už o nás, nebo o ostatních. Pomůže nám zjistit, jaký typ člověka by nám měl nejvíc vyhovovat.

 

Nebuďte na nadcházející léto sami a najděte si partnera či partnerku, se nímž budete spokojeni. Vsaďte na seznamku a vyberte se z velkého množství zájemců o seznámení, kteří hledají štěstí ve dvou. Uvidíte, že brzy najdete a budete žít vesele, šťastně a tak, jak jste si přáli.