Rádi se smějete, ale vaše zuby nejdou dost bílé, abyste je mohli ukazovat? Dáme vám pár rak jak vybělit zuby, tak abyste se mohli smát a ještě přitom zářit. Existují přípravky, které vám zuby krásně vybělí a některé i dokonce velmi levně.

V první řadě si pořiďte bělící zubní pastu, kterou začněte, čistěte si zuby 3x denně. Bělící pasta má samozřejmě i bělící efekt a tím pádem se vaše zuby i vybělí, ale bělící pastou rozhodně nekončíme, je třeba používat i další přípravky.

Vynikající a také velmi levný způsob jak vybělit zuby je bělící pudr, který dostanete v lékárně za pár korun. Nejúčinnější je bělící pudr pro kuřáky, protože je mnohem silnější a tak pokud se rozhodnete pro koupi tohoto pudru, pak i když kuřák nejste, sáhněte právě po tomto pudru.

S pudrem si čistěte zuby stejně jako se zubní pastou, zaměřte se především na přední zuby. Budete mile překvapeni, jak rychle se vaše zuby vybělí a jak efektivní bude díky tomuto pudru účinek. Je třeba však s bělením tímto způsobem nepřestávat.

Další věc, kterou na bělení zubů můžete použít je souprava White Instant, která je sice dražší, ale vaše zuby vybělí okamžitě až o 8 odstínů a navíc je k zubům velmi šetrná. Můžete používat i speciální bělící kartáčky, které jsou taktéž k sehnání.

Vybělit zuby si také můžete nechat pomocí laseru. Tato metoda je nejdražší, ale nejúčinnější. Vaše zuby budou bílé na pořád. Pokud tedy chcete mít zuby bílé jednou pro vždy, zvolte právě tuto metody a investujte. Investice se vám jistě vyplatí.