Jedná se o internetový portál o zdraví, zdravotním stylu, bydlení, vztazích, těhotenství a dětech, psychologii a alternativní léčbě nemocí dle diagnózy. Zajímáte-li se o nějakou z těchto kategorií, rozhodně se Vám vyplatí navštívit jejich webové stránky. Na Spektrum zdraví se dozvíte spoustu užitečných informací, zajímavostí a aktualit o zdraví a zdravotním stylu. Prostudovaní stojí za to.

Co vše nabízí Spektrum zdraví?

Kromě informací o kategoriích uvedených výše, zde najdete lunární kalendář na každý den. Vyzkoušet můžete i některý z uveřejněných vegetariánských receptů. Za přečtení stojí i další recepty pro zdraví a dobrou kondici. Nachází se zde i tipy a rady na přírodní léčbu pomocí produktů bez chemie. Nabízené produkty si můžete objednat přímo z portálu www.spektrumzdravi.cz.

Uspořádání portálu

Je velmi přehledné a praktické. Ihned po otevření se snadno zorientujete v nabídce. Na horní liště Vás zaujme nabídka na produkty přesně na míru, produkty z e-shopu a lunární kalendář. Vlevo se nachází jednotlivé kategorie. Na pravé straně poté vyhledávání, komentáře k článkům i slevové akce.

Na Spektru zdraví naleznete:

● Lunární kalendář 2014 online na každý den v roce, vliv měsíce a úplňku na zdraví a různé oblasti života.

  • Zajímavé články rozdělené do rubrik: Zdraví a krása, Životní styl, Psychologie, Ezoterika, Bydlení a zahrada, Těhotenství a děti, Recepty a jídlo, Láska a vztahy
  • Vegetariánské recepty – více než 250 chutných receptů bez masa
  • E-shop s produkty pro přírodní léčbu, přírodní kosmetikou, doplňky, stravy a harmonizačními předměty
  • Přírodní produkty dle diagnózy
  • Další zajímavé informace: atlas hub, herbář rostlin, zajímavá videa o zdraví, horoskopy, magie a kouzla, rady pro domácí léčení, ájurvéda, aromaterapie a mnoho dalších zajímavostí

Za velkou výhodu se dá považovat i nákup poukázek. Můžete je využít jako dárek pro někoho blízkého.