Jde o poměrně ožehavé téma, ale i takové je někdy potřeba řešit. Oblast intimního života je velmi důležitá, a pokud nejsme spokojeni, nebo nějaká část nefunguje, je potřeba hledat adekvátní řešení.

Možná jste se setkali s někým, kdo říkal: „Měl jsme malý penis, ale našel jsem pomoc a jsem spokojený.“ A pokud ne, vězte, že takoví muži existují. Je skutečně reálné najít pomůcky, doplňky, které mají na velikost přirození vliv.

Vyberte si to, co vám nejvíc vyhovuje

Řešení, jak zvětšit penis jsou dostupná např. mezi výživovými doplňky. Většinou jsou doplněny o složky přinášející co největší, nejpevnější erekci. Pokud je totiž erekce skutečně tvrdá, v dlouhodobém časovém horizontě roztahuje erektilní tělíska. Další složky dbají o to, aby měl penis takovou velikost, jako jej roztahuje maximální erekce.

V doplňcích stravy pak můžete najít látky, které přináší dostatečné prokrvení penisu při erekci, což má na jeho velikost taktéž patřičný vliv.

Možnosti, jak zvětšit penis jsou i mechanické. Pánové mohou používat různé pomůcky, které fungují na principu natahování penisu. Výrobci garantují zvětšení o cca 2,5 – 7 cm, a to nejen ve ztopořeném stavu, ale i volně. Je fakt, že procedura není nijak pohodlná, muže během dne omezuje, ale výsledný efekt stojí za několik týdnů nepohodlí.

Co se týče obvodu, tam se zvětšení pohybuje o cca pár milimetrů až 1,5 cm.

Zvětšit penis je možné i chirurgicky. Pokud ale funkčně penis nemá žádné „závady“, a pro operaci není v podstatě důvod, jsou tyto zákroky patřičně drahé.

Chce to trpělivost a zdravý životní styl

Pokud je vašim cílem zvětšení velikosti penisu, můžete kombinovat mechanického pomocníka i výživové doplňky. Každý organismus však reaguje jinak, proto není nikde záruka, jaký výsledek dosáhnete právě vy. Výrobci však většinou bývají shovívaví a pokud nejste spokojeni, náklady kompenzují.

Při snaze zvětšit penis byste měli zachovávat zdravý životní styl, nosit volné prádlo, jíst pestrou stravu bohatou na bílkoviny.

Nespokojenost se svým tělem dokáže velmi potrápit. Může mít vliv na psychickou pohodu jedince a bránit dokonce v navázání vztahu kvůli obavě ze selhání, výsměchu. Jestliže s vaším pohlavním údem nejste spokojeni, řešte to. Uvidíte, že nárůst velikosti o pár cm je reálný a vy budete plně spokojeni. Postačí jen pár měsíců.